Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Urodziny: Rob Holding
Rob Holding

Urodziny: Rob Holding

Rob angielski reprezentant w Under-21 zakończył swój pierwszy sezon w Gunners w doskonałej formie, zdobywając regularne miejsce w sercu defensywy, występując w finale FA Cup, na Wembley Stadium.

Dołączył z Bolton Wanderers w wakacje 2016 i od razu znalazł się w pierwszym składzie drużyny w otwierającym spotkaniu z Liverpoolem.

Wykazał się również w dwóch następnych spotkaniach – w bezbramkowym meczu z Leicester oraz w wygranym meczu z Watford jednakże do kwietnia jego występy zostały ograniczone do rozgrywek pucharowych. Później powrócił do Premier League, stając się częścią trójcy w obronie.

Formacja najwyraźniej pasuje do stylu gry Holdinga z jego przewidywaniem, jakościom podań oraz spokojem w posiadaniu, które wyszły na wierzch.

W poprzednim sezonie Arsenal wygrał każde z 12 spotkań, w których ostatnio grał, wliczając w to finał pucharu, kiedy to zagrał z Perem Mertesackerem i Nacho Monrealem zmniejszając zagrożenie wychodzące z drużyny Chelsea.

To był stały wzrost na szczyt dla urodzonego w Manchesterze młodego chłopca, który jako pierwszy debiut odnotował w klubie Bolton Wanderers w wieku 19 lat w 2015 roku.

Po zdobyciu tytułu „Player of the Season for the Trotters” w 2015/16, pomógł w reprezentacji Anglii Under-21s wygrać Toulon Tournament (grając obok Caluma Chambersa) i powrócił do akcji w drużynie trzech lwów podczas ostatniego wakacyjnego European Under-21 Championship.

 

Źródło:

  • Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo