Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Urodziny: Per Mertesacker

Urodziny: Per Mertesacker

Głęboko doświadczony kapitan klubu Per Mertesacker odczuł ogromnie frustrujący sezon 2016/17 jednak zakończył go w najlepszy możliwy sposób, podnosząc Emirates FA Cup, dając tym samym mistrzowski pokaz w meczu przeciwko Chelsea na Wembley.

Były reprezentant Niemiec, który wywalczył ponad 100 występów dla swojego kraju i wygrał World Cup w 2014 roku, opuścił prawie całą kampanię z powodu kontuzji kolana, którą odniósł w naszym pierwszym przedsezonowym spotkaniu przeciwko Lens w lipcu 2016 roku.

Powrócił, aby uzyskać swój 150 występ w Premier League w naszym zespole w finałowy dniu sezonu, zastępując Gabriela w drugiej połowie w wygranym spotkaniu 3-1 z Evertonem.

Sześć dni później, zagrał pełne 90 minut w finale FA Cup – po 13-miesięcznej przerwie – wykazująć się zarządzaniem co zostało zauważone i zasłużenie został człowiekiem spotkania.

Per rozpoczął swoją karierę w Hannover 96, potem dołączył do nas z Werder Bremen w 2011, gdzie wygrał German Cup przy boku Mesuta Ozila w 2009. Po przybyciu do północnego Londynu, szybko stał się kluczowym składnikiem naszego zaplecza, poprzez jego przywództwo, stając się ekspertem, w czytaniu gry co jest jednym z dwóch głównych jego atutów.

Popularny wśród fanów oraz zawodników, mierzący 1,98 metra zawodnik stał się jednym z czterech zawodników (wraz z Aaronem Ramsey’em, Mesutem Ozilem i Olivierem Giroud), którzy znaleźli się, w ostatnich trzech wygranych finałach FA Cup.

 

Źródło:

  • Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo