Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Urodziny: Olivier Giroud
Olivier Giroud

Urodziny: Olivier Giroud

Płodny napastnik Olivier Giroud ustrzelił 16 bramek dla Kanonierów w ostatnim sezonie, pokazując się 17 razy we wszystkich rozgrywkach.

Francuz zakończył sezon z brakiem dwóch bramek, aby zapisać się na kartach historii w stuleciu napastników Arsenalu, zdobywając bramkę w prawie każdym spotkaniu, od kiedy dołączył do klubu w 2012 roku.

Jego bramkowa skala w 2016/17 obejmowała niesamowite „kopnięcie skorpiona” z Crystal Palace w meczu noworocznym, które później zostało uznane w głosowaniu za nasza bramkę sezonu.

Zdobył sześć bramek jako zmiennik w Premier League – wiecej niż jakikolwiek inny zawodnik – a wychodząc z ławki, zdobył zwycięską bramkę, w finale FA Cup prawie że po pierwszym dotknięciu piłki. Po raz drugi pomógł ustrzelić Aaronowi Ramseyowi, zwycięską bramkę w finale Emirates FA Cup. Jest jednym z czterech zawodników, którzy grali w finałach w 2014, 2015 i 2017.

To jest szósty sezon Oliviera z nami – podpisał nowy kontrakt w styczniu 2017 – po przejściu z Montpellier, gdzie pomógł wygrać tytuł w Ligue 1 w swoim finałowym sezonie.

Muskularny, krzepki środkowy napastnik, który dominuje w powietrzu i dobrze utrzymuje piłkę, mający 1,92 m wzrostu Francuz jest również ważnym członkiem reprezentacji, znajdującym się w pierwszej dziesiątce najlepszych strzelców w historii swojego kraju.

Reprezentował „Les Bleus” w trzech dużych turniejach, pomagając dotrzeć do finałów Euro 2016, gdzie znalazł się jako drugi strzelec w turnieju.

 

Źródło:

  • Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo