Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Urodziny: Granit Xhaka
Granit Xhaka

Urodziny: Granit Xhaka

Centralny pomocnik Granit Xhaka występował regularnie podczas swojego pierwszego sezonu w klubie, stając się liderem zespołu po zakończeniu kampanii.

Xhaka zdobył swoją pierwszą bramkę ze stylem podczas wygranego spotkania 4-1 z Hull City, wrzucając piłkę z dystansu w tylną część bramki. Powtórzył to trzy dni później w prawie identycznym strzale w wygranym 4-0 meczu z Nottingham Forest w trzeciej rundzie Pucharu Ligi.

Dwie późniejsze bramki w kampanii, które znalazły się na koncie Granita, to następny strzał z dystansu przeciwko Manchesterowi United, jak również zdobycie pierwszej bramki w przegrywanym przez nas spotkaniu z Ludogorets, który to ostatecznie wygraliśmy wynikiem 3-2.

Szwajcarski reprezentant już zyskał reputacje jako solidny i waleczny pomocnik z dobrą wizją i imponującymi podaniami z dystansu.

Po ciężkim rozpoczęciu życia w angielskiej piłce nożnej i debiucie w sezonie, w którym to zobaczyliśmy dwie czerwone kartki i dwanaście żółtych na koniec kampanii, Granit uzyskał swój autorytet w pomocy.

W końcówce sezonu Arsenal wygrał 10 z ostatnich 12 spotkań – włączając w to finał Emirates FA Cup – w którym to Xhaka występował w każdym spotkaniu.

Jego współpraca z Aaronem Ramsey’em w ustawieniu 3-4-2-1 dobrze wróży na sezon 2017/18.

 

Źródło:

  • Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo