Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Książki / Tony Adams. Uzależniony / Tony Adams. Uzależniony – #11

Tony Adams. Uzależniony – #11

Piątek czas wiec na następny fragment znakomitej książki Tony Adams. Uzależniony autorstwa Toniego Adamsa i Iana Ridley’a wydaną przez Wydawnictwo SQN. Jeżeli ominęliście wcześniejsze fragmenty, możecie je znaleźć klikając tutaj.

Czasem nie mogłem sobie z tym poradzić i z trudem, bo o kulach, szedłem chlać. Pewnego razu w pubie na West Endzie wybuchła bójka, włączyłem się i połamałem kulę na czyjejś głowie. Kłótnia zupełnie mnie nie dotyczyła, ale naturalnie musiałem dołożyć swoje trzy grosze, bo myślałem, że w ten sposób pomagam. Biednego gościa wyrzucili z knajpy, a ja byłem bohaterem.

Ale tak naprawdę po prostu mi odbiło. Zresztą i tak niewiele z tego pamiętam. Całkiem mnie zaćmiło. To była jedna z tych sytuacji, kiedy człowiek wciąż funkcjonuje, ale nie zdaje sobie sprawy z tego, co robi. Kiedy piłem, często mi się to zdarzało i dopiero następnego dnia docierało do mnie, co nawyprawiałem. Całą frustrację i złość na siebie wyładowywałem na innych.

Czas mijał i musiałem w końcu wrócić do treningów w ośrodku treningowym Arsenalu, w London Colney, w pobliżu St Albans w Hertfordshire. Miałem zacząć od lekkich zajęć, żeby sprawdzić kolano. W tym czasie pierwsza drużyna poleciała do Florencji na przedsezonowy mecz towarzyski. Moje cierpienia nabrały nowego wymiaru – do psychicznych doszły też fizyczne. Nie najlepiej się odżywiałem, dlatego schudłem i ważyłem jakieś 82 kilogramy, trzy kilo mniej, niż powinienem. Nic jednak wtedy nie robiłem tak, jak powinienem. Gdybym tylko mógł odzyskać żonę… Gdybym tylko mógł znów grać. Pozbierać się. Złapać pion. Lepiej sobie radzić. Patrzyłem na swoje życie jak na mecz. I dzisiaj, kurna, przegrałem. Następnym razem spróbuję zrobić to lepiej. […]

Dalsze fragmenty już w następny piątek.

Źródła:

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Tony Adams. Uzależniony – #12

Piątek czas wiec na następny fragment znakomitej książki Tony Adams. Uzależniony autorstwa Toniego Adamsa i ...

Dodaj komentarz

albo