Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / FEATURED / Kolasinac na temat emocjonującego i dramatycznego startu
Sead Kolasiniac

Kolasinac na temat emocjonującego i dramatycznego startu

W zeszły weekend wyjechał na Community Shield wyrównując z Chelsea. W piątkowy wieczór Danny Welbeck wyrównał, co później sprawiło, iż mecz z Leicester zakończył się wynikiem 4-3.

To był dla Bośniaka pierwszy posmak Premier League – co sądzi o lidze?

Na temat swojego debiutu w Premier League…

• To było bardzo emocjonujące i bardzo dramatyczne.
  • Myślę, że dobrze wystartowaliśmy i 1-0 weszło od razu, jednak potem straciliśmy.
  • To był cios, ale myślę, że mieliśmy grę pod kontrolą, zanim straciliśmy drugą bramkę, co było naprawdę irytujące.
  • Udało nam się wyrównać 2-2 przed końcem połowy i powiedziałem wtedy, że jak zdobędziemy zaraz po przerwie bramkę, wygramy mecz.
  • Jednak znowu utraciliśmy bramkę i mieliśmy dziesięciominutową fazę, kiedy nie szło nam tak dobrze.
  • Jednakże to była gra z różnicą jednobramkową. Udało nam się wyrównać na 3-3, a potem zdobyć zwycięską bramkę.
  • Mój pierwszy mecz w Premier League był bardzo emocjonujący.

Na temat jego występu…

• Był bardzo emocjonujący.
  • Jestem szczęśliwy, że mogłem pomóc drużynie, dając asystę, która wyrównała na wynik 2-2.
  • Myślę, że miałem solidną grę jak na mój pierwszy występ i mam nadzieje, że będzie tak dalej.

Na temat różnicy pomiędzy Bundesligą a Premier League…

• Nie lubię robić takich porównań, ale mogę powiedzieć, że tutaj tempo gry jest odrobinę wyższe.
  • To naprawdę jest od jednego końca do drugiego i to jest imponujące. Potrzeba czasu, aby się do tego przyzwyczaić.
  • Potrzebujesz czasu na to, ale to przyjdzie z gry na grę.

Źródła:

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Mieliśmy 32 strzały w meczu przeciwko Manchesterowi United – średnio częściej niż w każdej minucie ...