Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Zawodnik o zawodniku / Xhaka – Czego tutaj nauczył mnie pierwszy sezon

Xhaka – Czego tutaj nauczył mnie pierwszy sezon

Pojawił się prawie 40 razy i stał się jednym z kluczowych komponentów w pomocy. Udało mu się zdobyć również parę bramek – sprawiedliwie będzie przyznać, że pierwszy sezon w Anglii dla Granita Xhaki miał zachęcające aspekty.

Szwajcar przyznaje, że były wzloty i updadki, ale czuje, że stał się mądrzejszy podczas tej kampanii.

  • Dla mnie piłka nożna jest prawie taka sama wszędzie. Piłka jest okrągła i może taktycznie sprawy mają się inaczej niż w innych klubach, w których grałem – powiedział.
  • W footballu jesteś krytykowany, kiedy zostaniesz odesłany. To jest mój styl gry i nikt nie jest w stanie tego zmienić. Nawet kiedy dostanę, następną czerwoną kartę to występuje.
  • Stajesz się mądrzejszy możliwe, że zauważasz więcej i od czasu moje czerwonej kartki myślę, że niektóre rzeczy zostały udoskonalone.
  • Nie podpisałem kontaktu tutaj [aby się nie doskonalić]. To jest najlepszy klub, wspaniały klub. Mamy sezon gdzie rzeczy stały się nieco trudniejsze, ale jestem przekonany, że w następnych latach pokarzemy inną stronę.

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Elneny – Uważam, że Arsenal jest moim domem i dam z siebie wszystko

Reprezentant Egiptu odegrał swoją rolę w pierwszych 94 sekundach, dośrodkowując do Alexa Lacazette, który główką ...

Dodaj komentarz

albo