Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi pomeczowe / Wenger – To eksplozja pasji

Wenger – To eksplozja pasji

Nie ma niczego podobnego, tak twierdzi ArsèneWenger odnosząc się do momentu, w którym ciężka gra została wynagrodzona, kiedy to gwizdek kończy, spotkanie a ty wygrywasz trofeum.

Po raz kolejny Boss ma w swoich rękach Emirates Cup FA – jest to rekordowy siódmy triumf w rozgrywkach.

  • To absolutnie fantastyczne – powiedział.
  • Ta intensywność emocji. Wychodzisz tam dzisiaj, kiedy wiesz, że możesz to zdobyć. To wyjątkowy dzień dla klubu piłkarskiego, puchar jest popularny w każdym kraju. To jest eksplozja pasji ludzi.
  • Kiedy Chelsea wyrównało, pomyślałem – zaczyna się, to da im psychiczny dopalacz. Myśleliśmy, że mogą z tego skorzystać, ale odpowiedzieliśmy od razu. Martwiłem się na tym etapie.

Wengerowi nie jest obcy sukces, ale pragnie go bardziej niż kiedykolwiek. Wiek nie jest przeszkodą do jego pragnienia trofeów.

  • Nie jestem młodym człowiekiem. Jestem bardzo młody, ale nie wyglądam na bardzo młodego – zażartował.
  • To podstawowa różnica. Kocham moją pracę i kocham wygrywać. Kocham budować, kocham motywować ludzi i kocham to, co robię. Zapraszam cię, abyś przeżył jeden dzień ze mną i jedną rzeczą, której nie możesz kwestionować to moje zaangażowanie.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Petr Cech wyciągał piłkę z własnej siatki dwukrotnie w ciągu pierwszych 11 minut – po ...

Dodaj komentarz

albo