Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / FEATURED / Wenger – Nie możesz kwestionować naszego aspektu mentalnego

Wenger – Nie możesz kwestionować naszego aspektu mentalnego

Następne spotkanie, następny wygrany mecz z bramkami w drugiej połowie.

Alexis dał nam ważne zwycięstwo we wtorkowym spotkaniu z Sunderland. Po tym spotkaniu Arsene Wenger wychwalał swoich zawodników za elastyczność i opanowanie po podkręceniu tempa po przerwie.

Oto co powiedział dla Arsenal Player:

Na temat ciężkiej pracy wiodącej do zwycięstwa…

• Tak byliśmy troszkę sfrustrowani w czasie przerwy, ponieważ straciliśmy wiele szans. Ogólnie było to ważne, aby utrzymać opanowanie i nie być sfrustrowanym. Wierze, że to nam się udało w drugiej połowie i wygraliśmy w przekonujący sposób.

Na temat tego, czy zawsze jest pewny, iż presja daje zwycięstwo…

• W szczególności, kiedy przeciwko nam drużyny pracują mocno w defensywie, wiesz, że w drugiej części spotkania damy radę. Jeżeli nie stracimy bramki, bardzo często się zdarza, że kiedy wynik jest 0-0 do przerwy to wygramy wszystkie spotkania w drugiej połowie i myślę, że to pozytyw tego wieczoru, było tylko 0-0 do przerwy.

Na temat tego, jak ważne jest, aby pozostać spokojnym…

• Tak to pokazuje bardzo jakiej jakości są zawodnicy oraz jaką mają mentalność – są bezwzględni i się nie poddają. Byli kwestionowani wiele razy w aspekcie mentalnym swojej gry. Myślę, że jeżeli spojrzysz w nasze statystyki w sezonie, nie możesz tego kwestionować.

Na temat tego, czy czuje, że impet został wytworzony w dobrym czasie…

• Tak sądzę. Kończy się to dla nas zbyt wcześnie, ale pozwól dokończyć pracę w niedziele. Wygramy spotkanie i zobaczymy gdzie będziemy.

Na temat naszej nadziei, że Calum Chamgers pomoże nam w meczu przeciwko Liverpoolowi…

• Oczywiście, ale najpierw musimy wykonać naszą pracę [przeciwko Everton]. Możemy uzyskać 75 punktów, to będzie o cztery punkty więcej niż w poprzednim sezonie. To była ciężka droga, która przebyliśmy w bardzo ciężkim środowisku. Myślę, że drużyna była bardzo mocna i odpowiadała bardzo zdecydowanie.

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Owner

Po przerwie reprezentacyjnej Kanonierzy powracają do codzienności. A tą „codziennością” na pewno jest Premier League ...