Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Wenger – Dlaczego Ox pracuje na tylnym skrzydle

Wenger – Dlaczego Ox pracuje na tylnym skrzydle

Według Arsene Wengera decyzja co do przyszłości Alexa Oxlade-Chamberlaina będzie podjęta w te wakacje.

Reprezentant Anglii pokazał jeden z najbardziej spójnych występów, a teraz ukazuje się na tylnym skrzydle – to jego szósta pozycja w tym sezonie.

Boss wypowiedział się jednoznacznie na temat Oxa: Chce go zatrzymać tutaj. Jednak Wenger najpierw chce zakończyć sezon.

  • Decyzja zostanie podjęta w lecie – mamy wielką pracę do wykonania w wakacje – powiedział Wenger, który chwalił rozwój 23-latka.
  • Poradził sobie bardzo dobrze na tylnim skrzydle – powiedział manager.
  • Ox wykazał się w półfinale FA Cup.
  • W jego długoterminowej przyszłości będzie grał jako środkowy pomocnik. To, co robi w tej chwili, pozwoli mu odnieść sukces również jako środkowy pomocnik. Jednak na ten moment czuje, że pozycja na cofniętym skrzydle nadaje się dla niego.
  • Po pierwsze potrafi użyć dobrze swojej siły. I to również mu odpowiada, ponieważ potrafi zmierzyć się w grze, kiedy pozyska piłkę. To jest inny rodzaj gry, pozbycie się zagrożenia, zawrócenie i przejście dalej albo zmierzenie się z grą. Myślę, że wygląda nieskrępowanie, kiedy wbiega w zawodników, kiedy ma piłkę przy swoich stopach.
  • Kiedy mówimy o systemie, niektóre systemy dają ci niewielką przewagę przy niektórych zawodnikach, ponieważ to pasuje do nich lepiej i dopasowuje się do ich cech. Może z tego skorzysta.
  • Myślę, że Alex jest jednym z tych zawodników, którzy bardzo dobrze rozwinęli się mentalnie. Jest bardziej pozytywny, bardziej pewny i bardziej dojrzały. Czasami podchodził trochę negatywnie do swoich występów. I myślę, że teraz jest z nim znacznie lepiej.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo