Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Ozil – Oto osoba, którą podziwiałem jako dziecko

Ozil – Oto osoba, którą podziwiałem jako dziecko

Wystarczy tylko zobaczyć liczbę fanów, którzy w dniu meczowym mają na sobie koszulkę z jego imieniem i numerem na plecach, aby się przekonać, że Mesut Ozil jest wzorem do naśladowania.

Kiedy nasz zawodnik z numerem 11 był młodszy, zawsze zapatrywał się w Zinedine Zidana – oto dlaczego.

  • Zawsze postrzegałem go jako kompletnego zawodnika – powiedział Ozil dla Arsenal Player.
  • Mógł korzystać z obu nóg, był niebezpieczny przed bramką, silny w defensywie, dobry w powietrzu i niewiarygodny w pierwszym kontakcie.
  • Wielu ludzi powiedziało mi w tym czasie, że mój styl przypominał im jego. Mówili, że jestem spokojny i wyglądam, jakbym miał czas na boisku nawet, wtedy kiedy 10 zawodników zbliżało się w moim kierunku, zawsze znalazłem rozwiązanie. To zawsze fascynowało mnie w Zidanie.
  • Oglądałem to, co wyprawiał na boisku i chciałem robić tak samo, kiedy byłem młodym dzieciakiem. Większość rzeczy ogarnąłem szybko – dzięki Bogu. Tak jak wspomniałem, on był moim idolem.
  • Spotkałem go i to wydarzenie jest zawsze przyjemniejsze, kiedy znasz jego charakter i znasz go jako osobę. Dla mnie to był wyjątkowy moment.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo