Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Ox – Nie byłem w pobliżu Moses’a

Ox – Nie byłem w pobliżu Moses’a

Alex Oxlade-Chamberlain nie miał nic do zarzucenia sobie w momencie, kiedy to Victor Moses został odesłany na stadionie Wembley – ponieważ wiedział, że nie dotknął tylnego skrzydłowego Chelsea.

Moses upadł w polu karnym, w połowie trwania drugiej połowy co sprawiło, iż uwaga została zwrócona na Ox’a w sobotnim spotkaniu. Jednak, zamiast podyktować rzut karny, sędzia pokazał drugą żółtą kartę zawodnikowi Chelsea.

  • Nie obawiałem się najgorszego, ale to wcale” powiedział później Ox.
  • Oczywiście, kiedy wszedł do środka, to był moment, w którym to pobiegłem odebrać piłkę, a potem pomyślałem, że może być troszkę przede mną, wiec zdecydowałem się wycofać i nie podążać za nim.
  • Wiec jak tylko Moses upadł, byłem w pełni przekonany, że nie byłem blisko niego i że sędzia powinien to zobaczyć, wiec serce mi nie podskoczyło do gardła. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że już miał żółtą kartkę wiec, kiedy to się wydarzyło [został odesłany] to było dla mnie zaskoczeniem.
  • Jednakże wiedziałem, że nie byłem w jego pobliżu, wiec oczywiście to pomogła nam w zwycięstwie.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo