Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / FEATURED / Arsene Wenger – o przyczynach, które doprowadziły do zwycięstwa

Arsene Wenger – o przyczynach, które doprowadziły do zwycięstwa

Arsene Wenger spotkał się z mediami po meczu z Manachesterem United. Oto co mogliśmy od niego usłyszeć.

• Jeżeli popatrzysz na całokształt bramek, które zdobyliśmy od czasu kiedy graliśmy w tym systemie, to wynik jest ogólnie rzecz biorąc pozytywny – powiedział po meczu dla Arsenal Player.
  • Wyglądaliśmy dzisiaj solidnie i muszę powiedzieć, że jest to zachęcające i warte dalszej pracy w celu udoskonalenia. Zawodnicy dobrze się komunikowali i łączyli. Wyglądaliśmy porządnie.
  • Powiedzieliśmy sobie przed spotkaniem, że jeżeli przyjdziemy na przerwie do szatni z wynikiem 0-0 to wygramy ten mecz i tak się stało.
  • Po tym, jak mieliśmy rozczarowujący rezultat w wielkim spotkaniu, zawsze potrzebujesz trochę pewności siebie w następnym spotkaniu i nie iść na wynik. Jestem przekonany, że dzisiaj było to istotną częścią gry.

Zwycięstwo nadal pozostawia Arsenal na szóstej pozycji, ale drużyny nad nami mają więcej spotkań za sobą, jednak dla managera jest jasne, jakie ma zadanie i będzie polował na najwyższą czwórkę.

• Oczywiście to muszą być cztery zwycięstwa, ale pomimo tego będziemy potrzebować trochę pomocy – zakończył.

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Owner

Po przerwie reprezentacyjnej Kanonierzy powracają do codzienności. A tą „codziennością” na pewno jest Premier League ...