Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Ciekawostki / Ciekawostki o Arsenalu / Ciekawostki o Arsenalu – #28 – Ciekawostki od Bucik619

Ciekawostki o Arsenalu – #28 – Ciekawostki od Bucik619

Poniedziałek, czas na ciekawostki dotyczace Arsenalu. Te ciekawoski przekazał użytkownik naszego portalu Bucik619. Oto one:

• Spędził najwięcej sezonów w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii.
  • Najdłużej był niezwyciężony w lidze (od maja 2003 do października 2004 49 meczów bez przegranej).
  • W wygranym przez Kanonierów sezonie 2003/2004 nie przegrał w żadnym z 38 ligowych spotkań i stał się drugim klubem, który to uczynił (dokonał tego także Preston North End w sezonie 1888/1889, 22 mecze bez przegranej).
  • W sezonie 2005/2006 Arsenal przez dziesięć spotkań Ligi Mistrzów nie stracił bramki i pobił rekord należący wcześniej do A.C. Milanu i wynoszący siedem meczów. Było to łącznie 995 minut, okres ten ostatecznie zakończył się bramką w 76. minucie finału z FC Barcelona Samuela Eto’o.

Bucik619 otrzymuje 20 kanopunktów.

Więcej o kanopunkach możecie przeczytać w górnym menu.

O bucik619

Frustracja. To podsumowało nastrój Alexa Iwobi po tym, jak przegraliśmy 1-3 spotkanie z Manchesterem United. ...