Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z boiska / Zapowiedź 8 tygodnia dla Kanonierów

Zapowiedź 8 tygodnia dla Kanonierów

Porażka z Bayernem na pewno wielu z nas złamało serce i zapał na ten sezon. Jeszcze została dogrywka, jednak pokonanie niemieckiej drużyny odrabiając tak wielkie straty, będzie bardzo trudne, a jak pewnie większość z nas twierdzi niemożliwe. W Premier League pewnie też nie ma co liczyć na trofeum. Jednak zostało jedno trofeum w zasięgu ręki, jakim jest FA Cup.

To właśnie w tym tygodniu a dokładniej w poniedziałek kanonierzy zmierza się z Sutton United na wyjeździe. Chciałoby się napisać, że będzie to pewne zwycięstwo, jednak gra w kratkę naszej drużyny plus charakterystyka angielskiej piłki tej pewności nam nie daje. Jedno jest pewne Wenger, aby udobruchać niezadowolonych kibiców, nie tylko musi sprawić, aby drużyna wygrała, ale dodatkowo musi pokazać zdecydowaną dominację naszej drużyny nad przeciwnikiem. Swoją drogą mała ciekawostka dla was, Gander Green Lane, czyli stadion Sutton United ma pojemność 5013 miejsc (w tym 765 miejsc siedzących), jednak rekord tego stadionu to około 14000 widzów. Stadion jest oddalony około 20 mil od Emirates Stadium (jakieś 1,5 godziny jazdy samochodem). Nie zdziwiłbym się, gdyby ten rekord został pobity 20 lutego w Poniedziałek o godzinie 20:50.

W tym tygodniu Kanonierzy jak również Southampton, Manchester United oraz Manchester City nie zagrają w 26 kolejce Premier League.

Napiszcie w komentarzach co w tym tygodniu warto oglądnąć.

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo