Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z boiska / Zapowiedź 7 tygodnia dla Kanonierów

Zapowiedź 7 tygodnia dla Kanonierów

Kanonierzy w poprzednim tygodniu powrócili na drogę zwycięstwa, a tym samy przywracając nam niewielką nadzieje pytanie oczywiście pozostaje takie samo. Nadzieje ale na co? To pozostawimy wam do rozstrzygnięcia w komentarzach pod postem. Jak dla nas wynik 2-0 gdzie na pierwszą bramkę musieliśmy czekać aż do 34 minuty a następnie uzyskać rzut karny w doliczonym czasie nie jest najmocniejszą odpowiedzią. Jednak zwycięstwo to zwycięstwo i nie można zaprzeczyć faktom, iż w tym spotkaniu Kanonierzy uzyskali niezwykle cenne trzy punkty. W szczególności kiedy Tottenham przegrywa spotkanie a my zrównujemy się punktowo, a „Derby Północnego Londynu” już niedługo bo 29 kwietnia w „Kurniku”. Miejmy nadzieje, że przed tym spotkaniem będziemy już świętować „St Totteringham’s Day”. Wracając jednak do bliższych terminów. Pewnie wielu z was stwierdziło, iż jednak jeden mecz w tygodniu to zdecydowanie za mało jeżeli chodzi o Angielską piłkę (nie zgodzi się z wami na pewno Arsene) i nie można się zbyt długo do tego przyzwyczajać. Jednak tego zwiększonego tempa nie będzie w tym tygodniu.

Tak więc co nas czeka w tym tygodniu?

W tym tygodniu będziemy słyszeć echa bramek na całym świecie. Oto zbliża się Champions League. Tym razem zagramy z Bayernem (nie którzy powątpiewają w losowanie). W pojedynkach bezpośrednich nie ma tutaj faworyta jeżeli chodzi o statystyki ostatnich spotkań:

04.11.15 CL Bayern Arsenal 5 : 1
20.10.15 CL Arsenal Bayern 2 : 0
11.03.14 CL Bayern Arsenal 1 : 1
19.02.14 CL Arsenal Bayern 0 : 2
13.03.13 CL Bayern Arsenal 0 : 2
19.02.13 CL Arsenal Bayern 1 : 3

Jednak trzeba mieć na uwadze, że to jednak według systemów bukmacherskich to Bayern jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Niewątpliwie Arsene Wenger będzie potrzebował przynajmniej remisu aby odzyskać utracone zaufanie kibiców. W niemieckiej drużynie kontuzjowani są Boateng oraz Ribery jednak czy jest to osłabienie i tak mocnej drużyny Bayernu, która to w ostatnich spotkaniach wygrywa bez większej zadyszki, a w niemieckiej lidze zajmuje 1 miejsce z 7 punktową przewagą? Tą kwestie pozostawiamy wam do oceny. Emocji na pewno nie zabraknie w szczególności, iż francuz (zarówno trener jak i napastnik) nie jednego z nas sprowadził do stanu blisko zawałowego jeżeli chodzi o emocje w ważniejszych spotkaniach. Co tu dużo pisać. Już teraz przypominamy, jeżeli chcecie oglądać ten mecz w spokoju to nie zapomnijcie o Walentynkach, które są zawsze 14 lutego, a na mecz zapraszamy w środę 15 lutego 2017 roku o godzinie 20:45.

Brak Premier League? Zgadza się nie ma w tym tygodniu Premier League. 26 kolejka rozpocznie się 25 lutego . Przerwa związana jest z rozgrywkami FA Cup ale o tym w następnych zapowiedziach.

 

Pole z komentarzami należy do was 🙂 .

 

 

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo