Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Zawodnik o zawodniku / Relaks według Alexisa Sancheza

Relaks według Alexisa Sancheza

Jest wiele sposobów aby się odstresować. Jak to robi Chilijczyk Alexis Sanchez dowiecie się poniżej:

Co jeszcze robisz relaksacyjne?

  • Mam wiele sposobów na relaks – słuchanie muzyki, spacer z psami po parku, picie mate.

Jaki gatunek muzyki w szczególności lubisz?

  • Słucham różnego typu muzyki takiej jak Reggaeton, Aventury, Brayna Adamsa czy Pavarottiego od czasu do czasu. W zależności od dnia słucham danego stylu muzyki. Właściwie to uczę się sporo języka angielskiego poprzez moje ulubione zwrotki.

Grasz również na pianinie?

  • Tak. Nie jestem ekspertem w graniu na pianinie, ale trochę potrafię. Nauczyłem się wielu piosenek, a granie na pianinie jest również relaksujące. Potrafię zagrać Brayana Adamsa i utwór z Titanica. Nie jestem ekspertem, ale potrafię znaleźć w tym relaks. Czasami należy odłożyć piłkę na jakiś czas na bok i zwrócić uwagę na inne rzeczy.

Ostatnio widzieliśmy twoją wypowiedz w telewizji, gdzie mówiłeś po angielsku. Rzadko mówisz w telewizji w tym języku, ale widać, że udoskonaliłeś swoje umiejętności językowe.

  • Tak, ostatnio miałem wywiad na żywo w języku angielskim po raz pierwszy w moim życiu. Było trochę trudno, ale zarazem poczułem się komfortowo. Muszę dalej uczyć się języka tak, abym mógł rozwijać swoją osobowość.

Czy ktoś ze składu ci pomagał w nauce języka?

  • Moim koledzy z drużyny ogólnie mnie mocno wspomagali. Uczyłem się również innymi sposobami między innymi poprzez pogawędki na ulicy. Ludzie podchodzą do mnie i mówią do mnie po angielsku. Mój słuch i moja konwersacja w języku angielskim bardzo się poprawiły dzięki temu.

Jak się nauczyłeś słów, które niekoniecznie są związane z piłką?

  • Na samym początku brałem lekcje przez dwie godzinny dziennie. Później musiałem zrobić użytek, z tego, co się nauczyłem, aby móc się komunikować z moimi kolegami z drużyny i managerem. Naprawdę lubię język angielski. Nauka pomaga mi się rozwinąć jako jednostka.

A co z Londynem? Co robisz na mieście?

  • Chodziłem do Londynu, aby coś zjeść albo się napić z moimi przyjaciółmi. Jednak jestem osobą, która lubi spędzać czas w domu i tak właśnie robie. Zwiedzam miast jak mam czas, ale zazwyczaj wole pozostać i zrelaksować się w domu. Londyn potrafi być stresującym miejscem, ponieważ jest zatłoczone i jest wielkim miastem. Nasze rutyny jako piłkarzy mogą być również energochłonne. Grasz z meczu na mecz, codziennie spotykasz nowych ludzi i dużo podróżujesz. Właśnie dlatego staram się odłączyć i zrelaksować jak tylko mam trochę wolnego czasu.

 

Źródło: Arsenal Magazine

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Elneny – Uważam, że Arsenal jest moim domem i dam z siebie wszystko

Reprezentant Egiptu odegrał swoją rolę w pierwszych 94 sekundach, dośrodkowując do Alexa Lacazette, który główką ...

Dodaj komentarz

albo