Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Były Kanonier o Arsenalu / Overmars o swoim przejściu na emeryturę

Overmars o swoim przejściu na emeryturę

Nie pierwszy raz, holenderski reprezentant musiał przejść tymczasowo na emeryturę. Po wspaniałej karierze w Ajaxie, Arsenalu i Barcelonie, gdzie mogliśmy zobaczyć, jak zdobywa cztery tytuły mistrzowskie, jeden puchar FA Cup oraz Champions League, trwałe uszkodzenie kolana spowodowało, że w 2004 roku w wieku 31 lat musiał zawiesić buty .

  • Mój problem tkwił w tym, że nie grałem w 100 procentach i nie mogłem dostarczyć tego, co chciałem jako zawodnik – wyjaśnił.
  • To był problem, ponieważ brałem zastrzyki w kolana przez dwa lata, aby móc pracować dalej.
  • Wiesz, nie możesz tak robić przez następne dwa albo trzy lata, po takim czymś potrzebujesz następnego zabiegu, a to sprawia, że nie będziesz grał w następnym sezonie, a tego nie chciałem. Może później myślisz sobie „masz tylko 31 lat, może powinieneś mieć zabieg i roczną przerwę na odzyskanie sił”, ale w tym czasie nie chciałem tego zrobić.

Źródło: Arsenalnews.pl

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Viv Anderson o Wembley ’87

Pierwszy czarnoskóry reprezentant Anglii. dwukrotnie triumfował w Pucharze Europy (1979, 1980). Zwyciężał także w Pucharze ...

Dodaj komentarz

albo