Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Były Kanonier o Arsenalu / Overmars o grze w Go Ahead Eagles i powrocie do Ajaxu

Overmars o grze w Go Ahead Eagles i powrocie do Ajaxu

Marc Overmars w wieku 31 lat zdecydował o zakończeniu swojej kariery. Jak to się stało, że zagrał w Go Ahead Eagles?

  • Przyszedł do mnie manager i powiedział mi, że potrzebują skrzydłowego. – wspomina.
  • Ponieważ był to mały klub, który nie miał pieniędzy ani budżetu zapytał mnie, czy pomogę drużynie, grając od czasu do czasu.
  • Podjąłem decyzję albo błąd można tak powiedzieć, pomagając im trochę. Nie grałem przez trzy może 4 lata – tak myślę. To nie był wielki sukces, ale było to dobre dla klubu, ponieważ mieli dobrą widownię.
  • Zagrałem parę spotkań, ale kiedy spojrzysz za siebie, musisz się zapytać, czy była to mądra decyzja. Nie jestem pewny czy była!

Jak to się stało, że Marc przeszedł z pomocy w przetrwaniu jednego klubu do pomocy drugiemu poprzez utrzymanie stabilności finansowej? Jak sam oznajmił to wszystko dzięki późnej interwencji oraz koledze z zespołu z 2012 roku.

  • Ajax zaoferował mi pozycje, ponieważ starał się znaleźć byłego zawodnika, który dużo osiągnął w swojej karierze poza boiskiem – powiedział.
  • Dennis wraz z Johanem Cruyff byli zaangażowani w tym procesie, wiec czasami w życiu pewne rzeczy się łączą.
  • Nie zapomnij o tym, że Ajax trzy i pół roku temu nie miał dobrej sytuacji finansowej. Teraz jest stabilna, ale w tamtym czasie była krytyczna. Teraz oczywiście każdy mówi o tym, iż klub jest silny finansowo, ale naszym największym celem było zbudowanie drużyny, która będzie dobrze grać w Europie, a to wymagało czasu.

 

Źródło: Arsenal Magazine

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Viv Anderson o Wembley ’87

Pierwszy czarnoskóry reprezentant Anglii. dwukrotnie triumfował w Pucharze Europy (1979, 1980). Zwyciężał także w Pucharze ...

Dodaj komentarz

albo