Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Były Kanonier o Arsenalu / Marc Overmars o powrocie do Ajaxu

Marc Overmars o powrocie do Ajaxu

Marc Overmars powrócił do Ajaxu już na innej pozycji. Jak to się stało i z czym musiał się zmierzyć?

  • Ajax zaoferował mi pozycje, ponieważ starał się znaleźć byłego zawodnika, który dużo osiągnął w swojej karierze poza boiskiem – powiedział.
  • Dennis wraz z Johanem Cruyff byli zaangażowani w tym procesie, wiec czasami w życiu pewne rzeczy się łączą.
  • Nie zapomnij o tym, że Ajax trzy i pół roku temu nie miał dobrej sytuacji finansowej. Teraz jest stabilna, ale w tamtym czasie była krytyczna. Teraz oczywiście każdy mówi o tym, iż klub jest silny finansowo, ale naszym największym celem było zbudowanie drużyny, która będzie dobrze grać w Europie, a to wymagało czasu.
  • Kiedy rozpoczynaliśmy trzy i pół roku temu, mieliśmy tylko jednego Holendra a teraz mamy siedmiu. Możesz zauważyć ruch, który wykonaliśmy. Teraz jesteśmy w punkcie gdzie mamy mocną drużynę, która może zapukać do drzwi Europy.
  • Najtrudniejszą sprawą był brak czasu, dzisiaj to jest jedyna rzecz, która obchodzi ludzi. Dzisiaj musimy wygrać, a następnie musimy wygrać ponownie jutro. Dzisiaj to nasz największy przeciwnik, ponieważ kibice oczekują od nas, aby grać dobrze z roku na rok. Oczywiście wygraliśmy ligę w ostatnich paru latach, poza ostatnim rokiem, jednakże ponowne wpuszczenie drużyny do Europy jest trudne.
  • Jeżeli doprowadzimy do tego poziomu, wiemy, iż pięciu zawodników zostanie sprzedanych pod koniec sezonu, ale wiemy, że chcemy dojść do tego poziomu. Teraz mamy jakość i talent w naszej grupie. Jestem tego w 100 procentach pewien. Teraz należy to utrzymać w ryzach przez dwa lata, a wtedy jestem pewien, że będziemy mieć bardzo ekscytującą drużynę.

 

Źródło: Arsenal Magazine

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Viv Anderson o Wembley ’87

Pierwszy czarnoskóry reprezentant Anglii. dwukrotnie triumfował w Pucharze Europy (1979, 1980). Zwyciężał także w Pucharze ...

Dodaj komentarz

albo