Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Były Kanonier o Arsenalu / Ian Ure o swojej kontuzji i metodzie leczenia w latach sześćdziesiątych w Arsenalu

Ian Ure o swojej kontuzji i metodzie leczenia w latach sześćdziesiątych w Arsenalu

Kontuzje zawsze się zdarzają i nie raz decydują o dalszej karierze zawodnika. Co się działo z zawodnikiem, który był kontuzjowany w latach sześćdziesiątych w Arsenalu? O tym opowie wam Ian Ure:

  • Ten epizod zdefiniował mój cały czas w Arsenalu. Graliśmy przeciwko Aston Villa w moim drugim sezonie i Tony Hateley wjechał na mnie.
  • “Ała, to nie nie powinno być takie uczucie” – powiedziałem do siebie czując moje prawe kolano.. Wiedziałem, że coś jest nie tak i coś wypadło. Klub potrzebował sześć tygodni, aby określić kontuzje chrząstki. Zoperowali mnie i po sześciu tygodniach powróciłem na boisko. Klub rozpaczliwie mnie potrzebował i powróciłem za szybko.
  • Nigdy później nie było tak samo. Moje kolano będzie rosnąć jak balon przez następne siedem lat mojej kariery. Po meczach regularnie brałem Butazolidin. To był super lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Kiedyś dawali go koniom na miłość boską. Teraz nawet tego nie robią. Takie rzeczy były poważnie silne.
  • Zażywałem te tabletki cały czas a po paru latach wybitny doktor Alan Bass, który pracował z reprezentacją Anglii, powiedział, iż użył mojego artretycznego kolana jako studium przypadku dla swoich studentów, dlaczego nie powinniśmy zażywać tych tabletek.

 

Źródło: Arsenal Magazine

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Viv Anderson o Wembley ’87

Pierwszy czarnoskóry reprezentant Anglii. dwukrotnie triumfował w Pucharze Europy (1979, 1980). Zwyciężał także w Pucharze ...

Dodaj komentarz

albo