Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Były Kanonier o Arsenalu / Ian Ure o swoim odejściu z Arsenalu

Ian Ure o swoim odejściu z Arsenalu

Zawsze przychodzi ten czas kiedy należy opuścić drużynę. Swoją historię opowie wam Ian Ure.

  • Nie spodziewałem się opuścić Highbury i naprawdę nie chciałem.
  • Planowałem zakończyć mój kontrakt tutaj w drużynie, w której miałem swoje miejsce. Jednak Bertie wiedział, że moje kolano nie daje rady. Był człowiekiem, który znał medycynę i nie zapominajmy, że był przez parę lat fizjoterapeutą. Tak naprawdę nie spodziewałem się, iż Manchester United – który zdobył europejski puchar rok wcześniej – o mnie zapyta. Jeszcze do tego zaoferował kwotę £88,000 – to był następny rekord za obrońcę. Miałem słabe kolano i miałem 30 lat.
  • Arsenal co zrozumiałe, chętnie mnie sprzedał i to była jedna z wielu dróg, aby potrzymać moją karierę. Opieka medyczną w Manchesterze United była niczym innym jak farsą. Zapytali mnie, aby zgiąć nogę i to było wszystko. Nigdy nie myślałem, że przejdę jakiekolwiek testy medyczne, wiec bardzo szybko podpisałem kontrakt!
    Niestety United nie było dobrym miejscem. Zostali zdegradowani kilka lat później i nie mogłem tego przewidzieć. Zbyt wielu z ich wspaniałych zawodników było zbyt starych i nie dawali rady.
  • Byłem smutny, że opuściłem Arsenal, ale taki jest football. Doceniam swój czas w tak wspaniałym piłkarskim klubie. Jako członek 100 Club ostatnio tutaj byłem i spotkałem dawnych chłopców – Pat Rice, Bob Wilson i tak dalej – zaplanowaliśmy aby w przyszłości częściej przyjeżdżać do Londynu, aby zobaczyć więcej spotkań drużyny, którą uwielbiamy oglądać.
    To jest coś innego od oglądania mojej lokalnej drużyny – Kilmarnock…

 

Źródło: Arsenal Magazine

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Viv Anderson o Wembley ’87

Pierwszy czarnoskóry reprezentant Anglii. dwukrotnie triumfował w Pucharze Europy (1979, 1980). Zwyciężał także w Pucharze ...

Dodaj komentarz

albo