Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Ciekawostki / Ciekawostki o Arsenalu / Ciekawostki o Arsenalu – #19 – Wspaniali zawodnicy

Ciekawostki o Arsenalu – #19 – Wspaniali zawodnicy

Poniedziałek, czas na kolejne ciekawostki. Oto one:

  • 14 grudnia 1935 roku Ted Drake zdobył wszystkie siedem bramek w wygranym spotkaniu z Aston Villą 7:1 na Villa Park. Żaden inny piłkarz w historii Arsenalu nie strzelił więcej goli w jednym spotkaniu.
  • Najczęściej reprezentującym barwy narodowe zawodnikiem Arsenalu jest Patrick Vieira. Wystąpił on w 79 spotkaniach drużyny Francji będąc jeszcze piłkarzem „Kanonierów”.
  • W październiku 2006 roku Cesc Fabregas podpisał najdłuższy kontrakt w historii ligi Premier League. Hiszpan związał się wtedy z Arsenalem na kolejnych osiem lat, a jego umowa obowiązywałaby do roku 2014, gdyby oczywiście nie przeszedł do FC Barcelony.

 

Nie zapomnij zostawić like-a bądź udostępnić ten artykuł. Dla ciebie to szybkie kliknięcie, a dla nas wsparcie w tworzeniu dalszych artykułów.

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Ciekawostki o Arsenalu – #26

Początek tygodnia pora na ciekawostki: Trzech z pięciu synów Iana Wrighta (Shaun Wright-Phillips, Bradley Wright-Phillips, ...

Dodaj komentarz

albo