Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Ciekawostki / Ciekawostki o Arsenalu / Alexis Sanchez o tym z kim chciałby grać oraz współpracy z Ozilem

Alexis Sanchez o tym z kim chciałby grać oraz współpracy z Ozilem

Każdy zawodnik ma swojego wymażonego partnera. Nie inaczej jest z Alexisem Sanchezem.

Jeżeli miałbyś grać z którymś z legend klubu. Kto by to był i dlaczego?

  • Chciałbym grać z Henry. Potrafił zdobywać bramki, grać dwójkami, podawać piłkę i ją utrzymać … miał ogromny repertuar i zarazem wspaniałą wizję. Lubię grać z zawodnikami, którzy mają taką panoramiczną wizję.

Jakby działało takie partnerstwo?

  • Myślę, że dobrze by nam się grało razem. Cały czas byśmy się przemieszczali w górę i w dół, podchodząc i odchodząc. Uwielbiałbym grać z Henry.

Kto by strzelił więcej bramek?

  • To on zdobywał więcej bramek niż ja. Myślę, że asystowałbym przy każdej jego bramce. Jestem bardziej skłonny podawać, a on jest wspaniałym strzelcem.

Wszyscy mówią, że na boisku świetnie rozumiesz się z Mesutem. Jak to się rozwija w tym roku?

  • Mesut jest wielkim zawodnikiem, który naprawdę uwielbia grać w piłkę. Zawsze mu mówię, aby się tym delektował i nie obawiał się za bardzo strzelaniem bramek. Jeżeli będzie się tym delektował, będzie w stanie strzelić więcej takich bramek, jak w meczu przeciwko Ludogorets, kiedy przedryblował dwóch obrońców, a potem bramkarza. Jego bramka przeciwko Ludogorets jest jedną z tych bramek, o których każdy marzy, zdobyć. Czuje się konfortowo grać przy nim. Ma wspaniałą wizję i nie trzeba wspominać jego wykończeń akcji, ponieważ każdy to wie.

Opowiedz nam o szacunku, między wami…

  • Szanujemy się nawzajem. Tak powinno być pomiędzy zawodnikami i kolegami z drużyny. Musimy mieć szacunek między sobą i dać z siebie wszystko na boisku.

Co sprawia, że Mesut jest tak wyjątkowym zawodnikiem?

  • Ma w sobie jakość, przez cały czas stara się wygrać. Chce udowodnić, co potrafi, na każdym spotkaniu i na każdej sesji treningowej. To sprawia, że jest wyjątkowy. Jest zwycięzcą Pucharu świata i ma mentalność zwycięzcy i dalej czuje głód na wygrywanie.

Alexis, jakie są twoje ambicje na rok 2017 w Arsenalu?

  • Czuje się naprawdę szczęśliwy oraz czuje się komfortowo w klubie. Chciałbym dać kibicom nowy tytuł. Zawsze otrzymujemy wsparcie od naszych fanów nie zależnie czy mamy dobre, czy złe czasy – a to jest wspaniałe. Musimy dla nich wygrać Premier League albo Ligę mistrzów.

 

Źródło: Arsenal Magazine

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Ciekawostki o Arsenalu – #26

Początek tygodnia pora na ciekawostki: Trzech z pięciu synów Iana Wrighta (Shaun Wright-Phillips, Bradley Wright-Phillips, ...

Jeden komentarz

  1. Krzysztof Śpitalniak

    a ja bym chcial zbijac baki miec 200 tys tyg i wio

Dodaj komentarz

albo