Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Newsletter / Alexis o swojej miłości do zwierząt

Alexis o swojej miłości do zwierząt

Nikogo nie zdziwi pewnie to, iż Chilijczyk Alexis Sanchez posiada dwa psy. Jednak nie tylko tych dwóch przyjaciół posiada reprezentant Chile.

Alexis, porozmawiajmy o twoich psach – prawodopodobnie najbardziej znany w tej chwili zwierzęta w piłce nożnej. Co sprawia, że są takie wyjątkowe?

  • Moje psy są dla mnie bardzo wyjątkowe. Oba miałem od czasu kiedy byłem w Barcelonie i uwielbiam ich towarzystwo. Jestem wdzięczny za ich pozytywną energię, w szczególności, po zagranym spotkaniu. Dzielenie z nimi czasu sprawia, że staje się zrelaksowany. Rozmawiam z nimi, nawet jak nie mają pojęcia, o czym mówię!

Jak się zdecydowałeś na takie nazwy dla Atoma i Humbera?

  • Atom to jeden z bohaterów w filmie Real Steel. Atom to bardzo stary i pozornie bezużyteczny robot, ale kiedy walczył, wygrywał z najlepszymi robotami na świecie. Podobał mi się ten film na, tyle że pomyślałem, że nazwę swojego pierwszego psa Atom. Mój pies Humber przypomina mi mojego brata Humberta. Mój brat jest bardzo słodkim facetem podobnie jak Humber. Oboje uwielbiają zostawać w domu albo oglądać mecze w TV. To właśnie dlatego zdecydowałem, że nazwę go Humber.

Jakie są relacje pomiędzy Atomem i Humberem?

  • To wspaniali przyjaciele. Byli razem z sobą od bardzo młodego wieku i dobrze się dogadują. Właściwie to mam wypisane ich imiona na moich butach piłkarskich. Imie Atoma znajduje się na prawym, a Humbera na lewym bucie.

Obaj mają swoje konta Instagramowe i otrzymali 13 000 zwolenników już po 24 godzinach! Jak to się stało?

  • Po prostu miałem ten pomysł, aby stworzyć konto dla nich na Instagramie po to, aby ludzie mogli obserwować, co robią. Właściwie w Chile obaj stali się sławni, po tym, jak wystąpili w reklamie Master Dog. Wgrywam ich filmiki i zdjęcia na ich konto, kiedy tylko mogę.

Widzieliśmy ich na bilbordach również w całym Santiago…

  • Tak widziałem ich zdjęcia na bilbordach, kiedy przybyłem do Chile. Uśmiechały się na reklamie – to było wspaniałe aktorstwo! To mnie rozbawiło.

Jak bardzo za nimi tęsknisz, kiedy jesteś daleko?

  • Kiedy gramy na wyjeździe pozostawiam Atoma i Humbera z moimi przyjaciółmi. Bardzo za nimi tęsknie, ponieważ dają mi wiele pozytywnych wibracji. Patrzą na mnie swoimi błyszczącymi oczami każdego ranka i kocham ten fakt, iż grają ze mną przez cały czas.

Jakie inne zwierzęta lubisz?

  • Lubie konie, polarne niedźwiedzie oraz pandy. To są bardzo delikatne zwierzęta. Lubie również delfiny, ponieważ są najbardziej inteligentne. Mógłbym powiedzieć, że ta czwórka to moje najbardziej ulubione zwierzęta.

Czy to prawda, że kiedyś uratowałeś królika od dzikiego knura?

  • Tak, ta historia jest prawdziwa. Jechałem z moją matką i przyjaciółmi w góry niedaleko Barcelony, kiedy biały królik stanął naprzeciwko nas. Najwyraźniej królik się zblokował, kiedy mocne światło zostało w niego skierowane. Zasugerowałem abyśmy go złapali i tak się stało. Skończyło się na tym, iż mam trzy zwierzęta zamiast dwóch. Zaopiekowałem się nim i nakarmiłem go… Pamiętam, jak raz zawróciłem do domu, jadąc na treningi, po tym, jak zapomniałem nakarmić moje zwierzęta. Ta trójka dobrze ze sobą żyje.

 

Źródło: Arsenal Magazine

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Elneny – Uważam, że Arsenal jest moim domem i dam z siebie wszystko

Reprezentant Egiptu odegrał swoją rolę w pierwszych 94 sekundach, dośrodkowując do Alexa Lacazette, który główką ...

Dodaj komentarz

albo