Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi pomeczowe / Wenger tłumaczy swoją selekcję w drużynie

Wenger tłumaczy swoją selekcję w drużynie

Arsène Wenger opuścił w sobotę Old Trafford z poczuciem ulgi oraz frustracji.

Ulgi, ponieważ po utracie bramki powróciliśmy dzięki późnej główce Oliviera Giroud. Z frustracja, ponieważ mogliśmy uzyskać jeszcze więcej z gry.

Manager twiedzi, iż remis jest uczciwym wynikiem i tłumaczy, dlaczego wybrał, aby na boisku pojawił się Aaron Ramsey, Mohamed Elneny i Francis Coquelin.

– Wiedziałem, że będzie to troszkę bardziej fizyczna walka dlatego wybrałem zawodników, którzy mają doświadczenie i waleczność – powiedział Wenger dla Arsenal.com

– Moja selekcja była tym spowodowana. Pod koniec dnia każdy dał swoje maksimum i jest w wyjątkowy duch w drużynie. To jest właśnie to dlaczego powróciliśmy, ponieważ zawodnicy, którzy wyszli zrobili różnicę. Jest to niezwykłe.

– Tak, rozważając pierwszą połowę. [to był uczciwy wynik]. Mieliśmy dużo posiadania, ale w drugiej połowie, kiedy wyszliśmy z szatni, odpuściliśmy. Mieliśmy mniej do zaoferowania w ataku, ale kiedy przegrywaliśmy 1-0 ponownie znaleźliśmy zasoby.

– Chcemy, aby chodziło o styl i stal, ale dzisiaj było bardziej o stali niż o stylu. To jest niezwykła wartość [Wenger użył słowa trwałość] w drużynie i to dlatego powróciliśmy do wyniku 1-1. Nie mieliśmy takiej jak zazwyczaj płynności w naszej grze. Czy było to spowodowane tym ponieważ Manchester United dobrze nas blokował? Myślę, że było to spowodowane również tym iż nie byliśmy najlepsi w ataku.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Petr Cech wyciągał piłkę z własnej siatki dwukrotnie w ciągu pierwszych 11 minut – po ...

Dodaj komentarz

albo