Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Trener o zawodniku / Wenger o odpoczynku dla Ozila, Jacku i Ramseyu

Wenger o odpoczynku dla Ozila, Jacku i Ramseyu

Odpoczynek Mesuta Ozila, przyszłość Jacka Wilshera i pozycja Aarona Ramseya było dyskusją na przedmeczowej konferencji, która odbyła się w czwartek.

Przeczytaj o wizji managera:

Na temat tego, czy Mesut Ozil będzie odpoczywał podczas przerwy reprezentacyjnej…

– Tak słyszałem o tym. Myśle, że to byłaby inteligentna decyzja i oczekuje takiej decyzji [w dosłownym tłumaczeniu: powitałby taką decyzję] ale muszę poczekać na jego decyzje [decyzje Joachima Loewa] którzy przekaże swój wybór i zobaczę czy Mesut Ozil będzie odpoczywał, czy też nie.

Na temat tego jak wyjścia [treningi] w środku dnia zmieniły przygotowanie…

– Wstajesz nieco wcześniej, jesz nieco wcześniej, ale w zasadzie to nie [Arsene Wenger skrócił zdanie, ale miał na myśli nie zmieniły przygotowania].

Na temat przyszłości Jacka Wilshera …

– Myśle, że ma przyszłość, ale to jest moja opinia [Arsene Wenger nie powiedział, że przyszłość w Arsenalu, ale możemy się tego domyśleć]

Na temat stanowiska Fifa …

– Byłem troszkę zaskoczony. Wierze w to, że jeżeli chcesz być politycznie poprawny musisz czasami iść naprzeciw tradycji [Arsene Wenger wypowiedział te słowa bezosobowo]. W takim przypadku jest to część Angielskiej kultury, którą kocham. Oni respektują tradycje i respektują ludzi, którzy oddali swoje życie za kraj. Myślę, że Fifa nie powinna się w to angażować.

Na temat tego, czy Aaron Ramsey będzie regularnie grał na prawej stronie…

– Po prostu rozważam następny mecz i próbuje znaleźć równowagę w zawodnikach [równowagę zawodników w drużynie] na pozycjach, w których mogą dać z siebie wszystko [najlepiej dla drużyny]. Wiesz Aaron Ramsey powrócił z 11 tygodniowej kontuzji, musi powrócić, nie powracasz z magią [zdanie nie zostało poprawnie sklecone przez Wengera, ale kontekst jest taki, że nie wracasz do gry w 100% formy]. To zajmuje czas, ale może przynieść swoje atuty z każdą pozycją – szeroko albo w centrum. Preferuje grać w środku, chce być na środku [Arsene Wenger źle sklecił zdanie] i mogę to zrozumieć. Jednak kiedy gra szeroko ma również wystarczająco miejsca [w kontekście wolności] w centrum.

Na temat tego, czy Aaron o tym z nim rozmawiał…

– Tak. Oczywiśćie, że rozmawiam z wszystkimi zawodnikami na temat ich występów i ich pozycji. Większość czasu myślę, że chcesz, aby zawodnicy byli szczęśliwy i grali na swoich najlepszych pozycjach.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Rozlosowano grupy Ligi Europy 2017/2018

W fazie grupowej Ligi Europy wystąpi 48 klubów, które zostały przydzielone do 12 grup: po ...

Dodaj komentarz

albo