Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Newsletter / Wenger – Nie ma powodu do paniki

Wenger – Nie ma powodu do paniki

Najpierw 1-1 przeciwko Tottenham, później 1-1 przeciwko Manchesterowi United a teraz 2-2 przeciwko Paris Saint-Germain.

W tym miesiącu mieliśmy wielkie spotkania u siebie i w europie ale udało się wyjść bez większego szwanku. Jednakże Arsene Wenger przyznał po zremisowanym z PSG spotkaniu , iż potrzebujemy przemienić te remisy w zwycięstwa i to szybko.

Na temat rezultatu …

– Myślę, że daliśmy intensywność w grze i ogólnie myśle, że byliśmy zaangażowani w okresach dominacji. Jednakże na początku gry daliśmy przysługę Paris Saint-Germain, ponieważ myślę, iż pozwoliliśmy im grać zbyt komfortowo. Po 20 minutach pierwszej połowy przycisnęliśmy i udało nam się powrócić na wynik 1-1. Mieliśmy ponownie mocny start w drugiej połowie gdzie dominowaliśmy aż do momentu, kiedy było 2-1, a potem odpuściliśmy i zapłaciliśmy za nieutrzymanie presji. To jest frustrujące, ponieważ mieliśmy samobója, i myśleliśmy, że był rzut wolny. Byliśmy troszkę zbyt pasywni w narożnikach, ale jest wynik 2-2. Oczywiście jest to rozczarowujące, ponieważ prowadziliśmy 2-1, jednakże graliśmy przeciwko dobrej drużynie, która ma najwyższe zdolności techniczne i to wszystko.

Na temat tego, jakie były opcje…

– To było trudne dla nas, aby od samego początku właściwie wypozycjonować się na boisku, ponieważ byliśmy troszkę niezdecydowani, czy grać wysoko czy blokować głęboko. Tak więc byliśmy pomiędzy dwoma opcjami, a to nigdy nie jest dobre.

Na temat utraty impetu w ostatnich tygodniach…

– Nie przegraliśmy, ale tak, straciliśmy trochę zwycięskie tempo. Jednakże dzisiaj wieczorem graliśmy również z dobrą drużyną.

Na temat tego, czy będzie szczęśliwy z końca listopada…

– Nie… Wierze, że muszę ostrożnym w wyborze słów, ponieważ kiedy się za jąkam powraca to do mnie na następnej konferencji prasowej. Spójrz myślę, że istnieje szczególny duch w składzie i spójność w wynikach… Jesteśmy niepokonani przez 18 spotkań. Czasami kiedy masz taki długi pęd, możesz przejść przez zaklęcie gdzie masz mniej zwycięstw [Arsene Wenger źle skonstruował zdanie]. To zależy od nas, aby kontynuować bez przegrywania spotkań, ale musimy teraz zmienić remisy na zwycięstwa. Jednak nie ma powodu do paniki.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Petr Cech wyciągał piłkę z własnej siatki dwukrotnie w ciągu pierwszych 11 minut – po ...

Dodaj komentarz

albo