Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Zawodnik o zawodniku / „Ozil jest po prostu niesamowity” – Shkodran Mustafi

„Ozil jest po prostu niesamowity” – Shkodran Mustafi

Mesut Ozil wczorajszym golem a przede wszystkim stylem w jakim go zdobył przykuł uwagę całej Europy. Słów pochwały pod adresem swojego kolegi z drużyny nie szczędził Shkodran Mustafi:

– „Nie chcę mówić zbyt wiele, ponieważ  to usłyszy i znowu pomyśli, że jest najlepszy!” – powiedział z uśmiechem Mustafi

– „Tak całkiem na poważnie, to znamy jego jakość, jest niesamowity. Jest bardzo spokojny przy zdobywaniu bramek. Myślę, że na jego miejscu oddałbym strzał od razu z 20 metra, on natomiast zachował spokój i wykończył akcję w genialny sposób.”

– „Zawsze, po każdym meczu mówię, że nie ma sensu wybiegać za daleko w przyszłość, ponieważ pomiędzy spotkaniami mamy tylko dwa, trzy dni przerwy i nie ma już sensu dalej myśleć o Lidze Mistrzów.”

– „Mecz się zakończył, za trzy dni mamy kolejny z Tottehnamem. To będzie dla nas bardzo ważne spotkanie, szczególnie, że rozegramy je u siebie. Teraz to jest dla nas najważniejsze i na tym musimy się skupić.” – zakończył Mustafi.

źródło: Arsenal.com

O Paweł Królicki

Zobacz również

Elneny – Uważam, że Arsenal jest moim domem i dam z siebie wszystko

Reprezentant Egiptu odegrał swoją rolę w pierwszych 94 sekundach, dośrodkowując do Alexa Lacazette, który główką ...

Dodaj komentarz

albo