Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi pomeczowe / Oli górował nad swoimi obrońcami.

Oli górował nad swoimi obrońcami.

Aaron Ramsey w sobotę został umieszczony na lewej stronie co można było również zauważyć w słowach Arsene Wengera „stal nad stylem” w meczu przeciwko Manchester United.

Walijski reprezentant został schowany wgłąb, aby mógł pomóc w kontroli środkowej części boiska, ale miał jednak pełno pracy przy Antonio Valencii, który był na jego flance.

Udało się złapać Aarona w pomeczowym briefingu. Oto co powiedział:

Na temat spotkania…

– To było ciężkie spotkanie dla nas w szczególności w drugiej połowie. Nie sądze, że było tego sporo w pierwszej połowie, ale w drugiej udało im się ustrzelić bramkę. To było dla nas ważne, aby się nie poddawać i próbować coś stworzyć. Chambo przeszedł w wzdłuż linii a Oli górował nad swoimi obrońcami udało się umieścić piłkę w tylnej części siatki. To było dobre, ponieważ potrzebowaliśmy tego wpływu w tym momencie spotkania.

Na temat tego, czy gra wydawała się trochę płaska…

– Nie działo się za dużo w pierwszej połowie i myślę, że obaj bramkarze byli stosunkowo spokojni [Ramsey użył słowa cicho] ale mieli co robić w drugiej połowie i to było ciężkie. To było dla nas wazne, aby uzyskać rezultat, który nam się udało wykonać, a to pozwala na dalszy bieg bez porażki. Nie udało im się na nas nadrobić punktami, wiec jesteśmy z tego zadowoleni.

O samym sobie…

– Czuje się tam dobrze. To było ciężkie nadążyć za Valencią która była na tej pozycji, ale to jest to, o co zostałem poproszony i czułem się dobrze. To było ciężkie, aby grać na tej pozycji. Graliśmy lepiej jako drużyna, ale udało nam się na koniec zdobyć punkt.

Na temat tego, czy przerwa reprezentacyjna wcześniejsze rozgrywki miały wpływ na płynność…

– Niektórzy zawodnicy przybyli późno w czwartek, a to nigdy nie jest łatwe dla nich, ale jest to część piłki nożnej. Musimy sobie z tym radzić i zabrać z sobą punkt.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Petr Cech wyciągał piłkę z własnej siatki dwukrotnie w ciągu pierwszych 11 minut – po ...

Dodaj komentarz

albo