Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi pomeczowe / Giroud jest wściekły w pozytywny sposób

Giroud jest wściekły w pozytywny sposób

Arsène Wenger powiedział, iż Olivier Giroud jest “wściekły w pozytywny sposób”, gdy stara się odzyskać swoje miejsce w pierwszym zespole.

Francuski napastnik nie utracił swoich perspektyw po tym, jak dzięki jego główce udało się wyrównać w spotkaniu przeciwko Manchesterowi United, który odbył się w sobotę – ma osiem bramek po dziewięciu swoich próbach strzału na bramkę.

– Jest wściekły w pozytywny sposób – powiedział Arsène Wenger dla Arsenal Player po spotkaniu.

– Powiedziałbym, że jest bardziej zdeterminowany [niż wściekły]. Mam spory szacunek do niego nie tylko dlatego jakim jest zawodnikiem, ale jakim jest człowiekiem. Najlepszą odpowiedzią, jaką zawsze może dać to pokazać to, co zrobił dzisiaj.

– Wenger ma ławkę bogatą w talenty, która pomogła mu znaleźć remis na Old Trafford między innymi za pomocą Giroud, Alex Oxlade-Chamberlain i Granita Xhaki. Alex Iwobi nie został użyty jako zmiennik Santi Cazorli, który na ten czas jest niedostępny.

Czy manager pamięta czasy, kiedy miał tak spory wybór?

– Nigdy – odpowiedział.

– Może wiele lat temu, ale myślę, że mamy jakość i ducha na ławce. Te dwie wartości sprawiają, iż jesteśmy nadzwyczajnie niebezpieczni aż do ostatnich minut. Od startu sezonu zobacz ile udało nam się strzelić bramek w ciągu ostatnich pięciu minut spotkania. To nie jest przypadek.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Petr Cech wyciągał piłkę z własnej siatki dwukrotnie w ciągu pierwszych 11 minut – po ...

Jeden komentarz

  1. Thanks fritz, best of fortune and good health to you!

Dodaj komentarz

albo