Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi pomeczowe / Czy United powinno uzyskać rzut karny?

Czy United powinno uzyskać rzut karny?

Czy Manchester United powinien w sobotę uzyskać rzut karny po zdarzeniu Nacho Montreala z Antonio Valencią?

Zapoznaj się z werdyktem Arsene Wengera, który miał wielkie problemy w zremisowanym 1-1 spotkaniu przeciwko Manchesterowi United.

Na temat rezultatu …

– Poczułem, że mamy solidny występ w defensywie, ale ofensywnie graliśmy lepiej. Nie mieliśmy swojego stylu pójścia do przodu, który mieliśmy zazwyczaj, nie byliśmy wystarczająco bystrzy, nie byliśmy wystarczająco płynni, a Manchester United dobrze nas blokował. Byli zorganizowani. W pierwszej połowie poczułem, że jest dla nas miejsce, aby być niebezpiecznym a w 20 minutach drugiej połowy nie graliśmy. Manchester zasłużenie objął prowadzenie. Potem się wycofali i pozwolili, abyśmy mieli piłkę. Powróciliśmy, byliśmy elastyczni i pod koniec myślę, że strzeliliśmy wspaniałą bramkę.

Na temat tego, dlaczego Arsenal miał kłopoty w ataku…

– Nie wiem. Ciężko powiedzieć. Może jest to blokada psychiczna, ponieważ przez jakiś czas nam się nie powodziło. Może zmęczenie dawało znaki po przerwie reprezentacyjnej? Nie wiem. Niektórzy zawodnicy przybyli późno w czwartek a my podróżowaliśmy w piątek rano, aby zagrać rano w sobotę. To jest krótki czas, ale nie sądzę, że to jest wyjaśnienie. Manchester United również się bardzo dobrze broniło.

Na temat roszczeń Manchesteru United o rzut karny…

– Nie czułem, aby była wymagana kara, ale nie byłbym tym zaskoczony. Nie będę zaskoczony, iż spojrzenie Mourinho będzie takie, że był tam rzut karny.

Na temat nieodesłania Matteo Darmiana…

– To jest decyzja sędziego. To nie było łatwe spotkanie dla sędziego, ponieważ było wiele sytuacji. Ogólnie myślę, że było to uczciwe spotkanie.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Petr Cech wyciągał piłkę z własnej siatki dwukrotnie w ciągu pierwszych 11 minut – po ...

Dodaj komentarz

albo