Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Ciekawostki / Ciekawostki o Arsenalu / Ciekawostki o Arsenalu – #12 Przyśpiewki

Ciekawostki o Arsenalu – #12 Przyśpiewki

Jest początek tygodnia czas na ciekawostki dotyczące Arsenalu. Oto i one:

  1. Każdy kanonier zna przyśpiewkę „Jeden zero dla Arsenalu”, lecz nie każdy wie co dokładniej oznacza ta przyśpiewka. Był okres, w którym kanonierzy wygrywali, jednak grali bardzo nudną piłkę. Było to za czasów Grahama. Ta przyśpiewka oznacza dla tych, którzy ją znają z tamtych czasów, iż piłka to nie tylko wynik, ale również styl gry.
  2. Znacie oczywiście przyśpiewkę We Paid For Your Hats przyśpiewka ta jest skierowana do angielskich policjantów. Przyśpiewka ta sugeruje policjantom kto ich utrzymuje. Dodatkowo przyśpiewka ta zmienia się na We Paid For Your Hourse kiedy kibice zauważą policjanta na koniu. A w 2009 roku można było usłyszeć We Paid For Your Dogs„.
  3. Oczywiście niezapomniana przyśpiewka 49 49 Undefeated, która symbolizuje 49 spotkań z rzędu bez porażki. Jeżeli chcecie się dowiedzieć kto zakończył ten bieg to spytajcie starszego kanoniera o tę piosenkę, spotkanie Arsenal vs Man United, Wayne Rooney i przygotujcie się na niezłą wiązankę. A jeżeli nie wiecie i nie znacie kanoniera, który oglądał to spotkanie to napiszcie w komentarzu pod tym artykule. Na pewno znajdzie się ktoś, kto opisze to spotkanie.

 

Nie zapomnij zostawić like-a bądź udostępnić ten artykuł. Dla ciebie to szybkie kliknięcie, a dla nas wsparcie w tworzeniu dalszych artykułów.

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Ciekawostki o Arsenalu – #26

Początek tygodnia pora na ciekawostki: Trzech z pięciu synów Iana Wrighta (Shaun Wright-Phillips, Bradley Wright-Phillips, ...

Dodaj komentarz

albo