Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Ciekawostki / Ciekawostki o Arsenalu / Ciekawostki o Arsenalu – #10 – Specyficzny Wenger

Ciekawostki o Arsenalu – #10 – Specyficzny Wenger

Po dłuższej przerwie powracamy z ciekawostkami. Mamy dla was nowy miejmy nadzieje że dla większości z was ciekawy materiał.

  1. Pamiętacie 1 września 2014 roku? Nie? A pozyskanie Danniego? Dla tych co dalej nie pamiętają. Arsene Wenger w towarzystwie Leona Angela poleciał do Rzymu na mecz charytatywny. Jak niektórzy z was kojarzą był to ostatni dzień okna transferowego. Wenger jak gdyby nigdy nic pojechał wtedy do Watykanu, aby spotkać się z papieżem Franciszkiem (standard Wengera). Ivan Gazdis dyrektor Arsenalu usiłował sfinalizować transfer Daniego Welbecka z Manchesterem United. Oczywiście zadzwonił do Leona i usłyszał od niego, iż Arsene Wenger właśnie rozmawia z papieżem. Jak się później okazało Danny Welbeck został pozyskany i wszystko zostało tego samego dnia dopięte na ostatni guzik. Jak to zostało wykonane to możecie się domyślić.
  2. Trzy lata wcześniej Arsene Wenger pokazał iż nie lubi angażować się w transfery dlatego w ostatnim dniu transferowym można było go zobaczyć na konferencji w Genewie.
  3. 2003 rok był sprawdzianem dla klubu. To właśnie wtedy w Chelsea zjawił się Roman Abramowicz ze swoimi pieniędzmi. Również Manchester City uzyskał bogatych sponsorów i zaczął się liczyć w Premier League. Arsenal miał wtedy spore kłopoty ponieważ był zadłużony z powodu przeprowadzki na Emirates Stadium. Wenger miał wtedy nie lada orzech do zgryzenia jednak udało mu się to aby każdego roku Arsenal grał w Lidze Mistrzów.

 

Mamy nadzieje iż spodobały wam się ciekawostki. Nie zapomnijcie polubić i udostępnić tego artykułu.

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Ciekawostki o Arsenalu – #26

Początek tygodnia pora na ciekawostki: Trzech z pięciu synów Iana Wrighta (Shaun Wright-Phillips, Bradley Wright-Phillips, ...

Dodaj komentarz

albo