Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi pomeczowe / Cech – Straciliśmy nasz rytm po rzucie karnym

Cech – Straciliśmy nasz rytm po rzucie karnym

Petr Cech był blisko Harrego Kane-a podczas wykonywania niedzielnego rzutu karnego – jednak nie był wystarczająco blisko, aby obronić strzał.

Ten strzał we wczesnych minutach drugiej połowy meczu był wystarczający, aby odebrać trzy punkty w pierwszym derby północnego Londynu w tym sezonie.

Po spotkania Petr wydał werdykt na temat kluczowych momentów w wyścigu o tytuł:

Na temat spotkania…

– Jesteśmy rozczarowani, ponieważ mamy tylko jeden punkt. Było 1-0 i byliśmy w dobrej pozycji po pierwszej połowie, a to dawało nam możliwość, aby wyjść w drugiej połowie i użyć tego na naszą korzyść. Wczesne wyrównanie w drugiej połowie zmieniło tempo gry. W drugiej połowie grali z większą pewnością siebie i straciliśmy trochę rytmu po tym, jak wyrównali. Powróciliśmy, ale było już za późno. Jesteśmy rozczarowani, iż utraciliśmy dwa punkty.

Na temat przyzwyczajenia się do systemu Spurs …

– Znaliśmy luki. Podawali naprawdę dobrze na samym początku wiec musieliśmy grać prostsza piłkę niż zazwyczaj [Petr użył słowa „normalnie”] Potem znaleźliśmy luki, znaleźliśmy przestrzeń i mieliśmy pewność siebie. Przejście do przodu oczywiście pomogło, ale to się zmieniło po wyrównaniu. Udoskonalili się, a nam zabrakło trochę rytmu. W ostatniej części gry powinniśmy być bardziej spokojni przez ostatnie pięć czy dziesięć minut, ponieważ mieliśmy trochę okazji w narożnikach ich części boiska, ale nigdy nie byliśmy na tyle spokojni, aby znaleźć właściwe podanie.

Na temat tego czy zwycięzcy tytuły mają dni rozczarowania…

– Oczywiście. Jeżeli utrzymujesz swoją spójność wtedy masz szansę, aby to zrobić [wygrać tytuł]. Jesteś na bardzo dobrej pozycji a przed nami wiele spotkań. Oczywiście musimy być pewni, iż będziemy konkurencyjni w każdym spotkaniu. Jeżeli będziemy kontynuować nasz bieg będziemy blisko szczytu i będziemy mieć szansę.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Petr Cech wyciągał piłkę z własnej siatki dwukrotnie w ciągu pierwszych 11 minut – po ...

Dodaj komentarz

albo