Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Newsletter / Boss na temat Iwobiego, Cavaniego i grupy…

Boss na temat Iwobiego, Cavaniego i grupy…

Jak się czuje Alex Iwobi? Jak wielkim wydarzeniem będzie zakończenie Grupy A na drugim miejscu? Czy Edinson Cavani powinien pozostać na boisku?

Te pytania zostały skierowanie do Arsene Wengera po środowym remisie 2-2 z Paris Saint-Germain.

Na temat tego, jak czuje się Alex Iwobi…

– Spójrz, to się może zdarzyć. Frustrującą rzeczą jest to, że Ospina był za nim. On na pewno jest najbardziej rozczarowany tym, co się z nim stało. Jednak jest to część gry. Musimy to przyjąć, wesprzeć go i powrócić do następnego meczu.

Na temat tego, czy zakończenie grupy na drugim miejscu będzie wielką rzeczą…

– Na ten moment jesteśmy drudzy, ale to jeszcze nie koniec. Mamy 90% szans, aby zakończyć na drugim miejscu, ale chcemy zakończyć na pierwszym. Jednak wiesz, na ten moment nie przegraliśmy żadnego spotkania w tej grupie. Ogólnie wykonaliśmy pracę dobrze i czy będzie to wystarczające, aby zakończyć na pierwszej pozycji? Nie wiem. Czy będzie to dobre, czy złe dla nas? Myślę, że musimy poczekać na losowanie. Jak popatrzysz na wszystkie grupy nie możesz powiedzieć czy będzie to dobrze, czy źle. Przewagą jest to, że jeżeli zakończysz na pierwszym miejscu to drugie spotkanie zagrasz u siebie, ale dla mnie, to co jest rozczarowujące jest to, że chcieliśmy wygrać spotkanie i nam się nie udało. To jest rozczarowujące.

Na temat tego, czy Arsenal zasłużył na remis biorąc pod uwagę szanse Cavaniego…

– [Zremisowali] w ostatniej części spotkania, kiedy absolutnie chcieliśmy wygrać. Musisz to wziąć pod uwagę. Kiedy prowadzisz 2-1 i zaliczysz samobója, masz prawo myśleć o tym, że mogłeś wygrać to spotkanie. Ogólnie możliwe, że jest to sprawiedliwy wynik, jeżeli popatrzysz na ilość szans, które stworzyliśmy. Przyznałbym, że możliwie jest to sprawiedliwe.

Na temat tego, czy Cavani miał szczęście pozostać ja boisku po incydencie z Ramseyem…

– Myślę, że nie wydarzyło się tam za wiele. Było tam trochę tego, co się dzieje w spotkaniach.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Petr Cech wyciągał piłkę z własnej siatki dwukrotnie w ciągu pierwszych 11 minut – po ...

Dodaj komentarz

albo