Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi przedmeczowe / Arsene Wenger – „Nasza przyszłość leży w naszych głowach”

Arsene Wenger – „Nasza przyszłość leży w naszych głowach”

Listopad w ostatnich latach nie był udanym okresem dla Arsenalu. Arsene Wenger zdaje się doskonale o tym wiedzieć, ponieważ na konferencji prasowej zaznaczył, że koncentracja i głód zwycięstwa będą teraz bardzo istotne.

Arsenal obecnie zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie w Lidze Mistrzów. Zwycięstwo w najbliższym spotkaniu z Łudogorcem Razgrad będzie bardzo ważne ze względu na podtrzymanie serii spotkań bez porażek. Menadżer uważa, że będzie to stanowiło istotny czynnik przed zbliżającymi się derbami Londynu.

– „Przed sobą mamy bardzo ważne spotkania, ale musimy kontynuować, to co do tej pory robiliśmy, skupiając się na najbliższym pojedynku. Musimy postarać się wygrać dzisiaj, a później czeka nas mecz z Tottenhamem.

– „Najlepszym sposobem na przygotowanie się na ten ważny mecz jest kontynuowanie naszej silnej serii spotkań bez porażki. Musimy utrzymać dobry balans między pewnością siebie a czujnością.

-„W poprzednich sezonach listopad był dla nas bardzo ciężki, ale mamy też pozytywne wspomnienia ze spotkań w tym okresie. Najważniejsze to nie żyć przeszłością, musimy żyć całą drużną, tym momentem.

-„Nasza przyszłość, leży w naszych głowach, na tym jak mocno potrafimy się skupić i jak wielki mamy głód zwycięstwa. Musimy być tacy w każdym spotkaniu, zaczynając od jutrzejszego.” – zakończył Wenger

O Paweł Królicki

Zobacz również

Ramsey – Jak się przygotujemy do finału

Kiedy przychodzi do gry, w finałach Emirates FA Cup, Aaron Ramsey może się pochwalić ogromnym ...

Dodaj komentarz

albo