Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Theo – To jest energia, której wcześniej nie miałem

Theo – To jest energia, której wcześniej nie miałem

Theo Walcott ponownie znalazł siatkę w sobotnim meczu strzelając dwie bramki w wygranym spotkaniu 3-2 z Swansea City na Emirates Stadium.

Teraz ze swoimi pięcioma bramkami w Premier League w otwierających ośmiu spotkaniach, angielski reprezentant znalazł trochę czasu, aby rozważyć swój imponujący start .

Na temat bycia w szczycie formy …

– Jestem szczęśliwy z bramek. Jestem zadowolony z ogólnej gry, jak również z gry defensywnej. Możliwe, że bardziej niż z mojej gry w przodzie. Wiem jak dobry mogę być z przodu, ale również są pewne elementy do wykonania. Te elementy wykonuje w tym sezonie.

Na temat tego, czy posuwa się ogromnymi krokami do przodu …

– Myślę, że jest to największy krok do przodu w tym sezonie. To jest największa część energii, której wcześniej nie miałem. Nie wiem co to jest, ale pracowałem naprawdę mocno nad tym w te wakacje wraz z moim personalnym trenerem – wszystkie te rzeczy się dodały. Wygląda na to, że w tym momencie idzie dobrze i uwielbiam grać w piłkę.

Na temat tego, czy jego celem jest jego 100 bramka w Arsenalu w tym sezonie (jak na razie 92 bramka)…

– To oczywiście byłoby miłe. Przed nami długi sezon. Byłbym bardzo rozczarowany, jeżeli by mi się nie udało, ale jednakowo wolałbym aby drużyna dobrze grała i wygrała coś niż abym uzyskał personalny cel. To jest mój główny cel. Jeżeli spróbuje dać z siebie wszystko dla tej drużyny możliwe, iż drużyna z tego skorzysta. Spoglądam zbyt daleko czego nie lubię robić, ale są już dobre znaki.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Rozlosowano grupy Ligi Europy 2017/2018

W fazie grupowej Ligi Europy wystąpi 48 klubów, które zostały przydzielone do 12 grup: po ...

Dodaj komentarz

albo