Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi pomeczowe / Mustafi – Nie myślę za daleko naprzód

Mustafi – Nie myślę za daleko naprzód

Shkodran Mustafi zagrał już pięć spotkań w Premier League dla Arsenalu, a strona Arsene Wengera wygrała wszystkie z nich.

Niemiecki reprezentant porozmawiał z mediami po sobotnim zwycięstwie nad Swansea City. Oto co mogliśmy usłyszeć od niego.

Na temat trudu spotkania …

– Kiedy tutaj przybyłem ludzie powiedzieli mi, że masz tylko trudne spotkania w Premier League i to była jeszcze jedno dla nas, ale udało nam się zdobyć zwycięstwo.

Na temat grania z 10 zawodnikami …

– To była część gry. Musieliśmy sobie z tym poradzić. Jeżeli chcesz pozostać tam na tablicy (Premier League) musisz wiedzieć również jak sobie radzić w takich sytuacjach. Myślę, że dobrze sobie poradziliśmy. Mogliśmy to zrobić lepiej, ale na koniec dnia wykonaliśmy swoją robotę.

Na temat wyzwania …

– Myślę, że nie ma potrzeby myśleć tak daleko. Musimy po prostu myśleć dzień po dniu i mecz po meczu. Będziemy mieć ciężką grę w środę wiec musimy być przygotowani do tego spotkania. Czasami, kiedy myślisz za daleko w przyszłość, zapominasz o teraźniejszości i wtedy tracisz punkty. To jest to, czego nie chcemy robić.

Na temat tego, czy jest poczucie ulgi…

– Jestem również szczęśliwy dla kibiców. Przychodzą, aby świętować, jeżeli dasz im trzy punkty, trzy bramki, są szczęśliwy. Myślę, że zasługują, aby być szczęśliwi. To tylko pokazuje ci, że Premier League jest naprawdę ciężkie. Nie ważnie z kim się zmierzysz musisz grać na 100 procent, aby zdobyć trzy punkty z tej gry.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Petr Cech wyciągał piłkę z własnej siatki dwukrotnie w ciągu pierwszych 11 minut – po ...

Dodaj komentarz

albo