Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi pomeczowe / Wenger – To było jak ponowne spotkanie z Chelsea

Wenger – To było jak ponowne spotkanie z Chelsea

Arsène Wenger spotkał się z mediami po wygranym 2-0 meczu przeciwko Basel w rozgrywkach Champions League.

Na temat występu …

– Chciałbym pogratulować mojej drużynie za jakość, jaką stworzyli dzisiejszego wieczoru. Jedynie co żałuje to to, że nie wykorzystaliśmy wystarczająco szans, które stworzyliśmy. To była dobra podstawa, aby posmakować więcej.

Na temat pokazu solidarności podczas gry…

– Troszkę odpuściliśmy w drugiej połowie i nie mogliśmy zdobyć trzeciej bramki. Dalej mieliśmy dużo okazji, ale to było trudne, aby podtrzymać to tempo, precyzję podań i prędkość przez ponad 90 minut. Pierwsza połowa była naj najwyższej jakości takiej, jaką stworzyliśmy przeciwko Chelsea.

Na temat tego, co dalej…

– To zależy oczywiście od ciężkiej pracy, ale również wierzymy, a wiara daje nam ostateczne rezultaty. Pewność siebie przychodzi z ostatnim rezultatem. Byliśmy troszkę nerwowi jako gospodarze przez parę spotkań teraz wygląda to tak jakbyśmy grali z pełnym tempem i mocą. Teraz to zależy od nas czy potrzymamy doskonalenie. Myślę, że możemy lepiej i to będzie zależne od naszej pokory. Rozpoczniemy ponownie jutro rano i wtedy skupimy się na następnym spotkaniu.

Na temat Alexisa, który gra na środku…

– Na ten moment wygląda jakby był składnikiem tego, że dzieje się tam bardzo dobrze. Staje się mocniejszy z każdym meczem.

Na temat wygrania Champions League…

– Jest na zdecydowanie za wcześnie. Zdecydowanie za wcześnie.

Na temat tego, czy może powiedzieć, iż Arsenal jest blisko …

– Wygląda na to, że drużyna ma interesujący potencjał. Musimy być ambitni i jak wiesz podtrzymać stopy na ziemi, aby móc kontynuować rozwój. Wiemy dokładnie jaką chcemy grać piłkę i będziemy kontynuować, aby się tego trzymać i stać się jeszcze w tym lepszym. To wymaga wielkiego skupienia, jakiegoś przywództwa w składzie, ale również wymaga pokory.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Petr Cech wyciągał piłkę z własnej siatki dwukrotnie w ciągu pierwszych 11 minut – po ...

Dodaj komentarz

albo