Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Trener o zawodniku / Wenger – Nasza pogawędka nie sprawiła, iż Theo zdobył bramkę

Wenger – Nasza pogawędka nie sprawiła, iż Theo zdobył bramkę

Theo Walcott stworzył historię w środowy wieczór po tym, jak strzelił dwie bramki i miał wspaniały występ przez cała swoją grę. To między innymi dzięki niemu przeszliśmy przez Basel w Champions League.

Theo był wysoko w agendzie Arsene Wengera w pomeczowej konferencji. Oto co powiedział Boss:

Na temat Theo Walcotta…

– To nie rozmowa [którą odbył z nim] sprawiła, iż zdobył bramki. Ocenił to, gdzie teraz stoi, a następnie przerzucił to, co miał i dodał to do swojej gry. To od niego zależało … w 95% od niego zależało. Reszta przyszła z [jego] najwyższej jakości w pierwszej połowie, z tempa, z jakości poruszania i naszej technicznej jakości. Stworzył wiele niebezpiecznych sytuacji.

Na temat Walcotta grającego dla reprezentacji Anglii…

– Najlepszą rekomendacją jest jego występ. To jest trudne, aby go zignorować. Jeżeli weźmiesz wszystkich najlepszych angielskich zawodników i zobaczysz, w jaki sposób grał dzisiejszego wieczoru to trudno jest go zignorować. Zostawię tę kwestię dla Garetha Southgatea.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Arsene Wenger

Wenger o Expected goals – Oczekiwany wynik? 5-2. Rzeczywisty wynik? 1-3

Mieliśmy 32 strzały w meczu przeciwko Manchesterowi United – średnio częściej niż w każdej minucie ...

Dodaj komentarz

albo