Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Wenger na temat czerwonych kartek i remisu z PSG

Wenger na temat czerwonych kartek i remisu z PSG

Arsène Wenger był usatysfakcjonowany, kiedy przysiadł do konferencji prasowej po wtorkowym meczu Paris Saint-Germain, który zakończył się wynikiem 1-1.

Oto co manager powiedział na temat gry i zdobyciu punktu:

Na temat rezultatu i gry

– Czuje, że ogólnie graliśmy dobrze przeciwko drużynie Paris Saint-Germain, która rozpoczęła znacznie silniej od nas. Grali na wysokim tempie, ale nawet w pierwszej połowie myślałem, że jesteśmy w tarapatach głównie dlatego, że straciliśmy piłkę w kontrataku, ponieważ dobrze trzymali presję. Nawet w pierwszej połowie mogliśmy zobaczyć, że jeżeli postaramy się trochę lepiej utrzymać piłkę będziemy w stanie być groźni i tworzyć szanse. W pierwszej połowie nasi pomocnicy grali troszkę za daleko od Alexisa. W drugiej połowie graliśmy dalej i po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę mieliśmy dobrą szansę na powrót – co się udało. Pozostało nam doświadczenie w Champions League i zabieramy z sobą punkt.

Na temat korzyści dla doświadczenia Arsenalu…

– Kiedy źle rozpoczynasz na początku z tego typu przeciwnikiem potrzebujesz doświadczenia. Jeżeli jesteś za młody możesz się na tym złapać. Mysle, że nie spanikowaliśmy i ogólnie udało nam się wystarczająco spokoić, a to przyszło wraz z doświadczeniem. W przerwie powiedziałem zawodnikom, że jak będziemy tak grać to powrócimy. Wiedzieliśmy to, że jeżeli będziemy mieć lepsze posiadanie będziemy w stanie zdobyć bramki. Ogólnie myslę, że był to dobry rezultat, aby przybyć tutaj i nie przegrać a tym samym zabrać punkt.

Na temat Cavaniego…

– Jeżeli mam być szczery to Cavani był dobry dzisiejszego wieczoru. Myślę, że był bardzo skuteczny, jeżeli chodzi o pressing.

Na temat czerwonych kartek …

– Piłka była na drugiej stronie boiska wiec nie widziałem co się wydarzyło. Myślę, że pierwsza żółta kartka [dla Giroud] to była już dosyć szorstka, ponieważ nie było tam faulu. Jeżeli chodzi o drugą to powiedział mi, że nic nie zrobił i znając szczerość Oliviera wierzę mu. Jednocześnie Verratti powiedział mi, że nic nie zrobił, a więc powiedziałem mu [im] „idzie razem zobaczyć się z sędzią i powiedzcie, że nic nie zrobiliście”.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

9 komentarzy

  1. Krzysztof Śpitalniak

    Wenger dziadu po co ci napastnicy jak i tak z nich nie korzystasz ????

Dodaj komentarz

albo