Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Swobodne wypowiedzi trenera / Wenger na temat Costy, Conte i Mourinho

Wenger na temat Costy, Conte i Mourinho

Arsène Wenger spotkał się w piątek z mediami przed jednym z najważniejszych spotkań w tym sezonie – czyli meczu przeciwko Chelsea.

Nieuchronnie boss Arsenalu musiał spotkać się z pytaniami dotyczącymi osobowości, które w ostatnich czasach dominowały w nagłówkach prasowych. Oto co powiedział:

Na temat Diego Costy

– [Najlepszą metodą, aby sobie z nim poradzić] to być całkowicie zimno krwistym i skupić się na grze i nie pozwolić na odpowiedź. Spróbować zanegować jego jakość i jego grę. Musisz się poświecić, ale poprzez poszanowanie reguł gry i nie odpowiadać. W ostatnim roku mieliśmy trochę mniej szczęścia z Chelsea i graliśmy w 10, ponieważ otrzymaliśmy czerwoną kartkę i co później [zostało unieważnione]. W innym spotkaniu zasłużyliśmy na czerwoną kartę, ponieważ zostaliśmy złapani na tym po potrafi [Costa].

Na temat Antonio Conte

– Dobrze sobie radzi z powodów jego startów, a wystartowali bardzo mocno. Potem jednak zwolnili po meczu przeciwko Swansea i oczywiście mieli wielką grę przeciwko Liverpoolowi, która przegrali. Jednak myślę, iż Liverpool miał mocny start, mocną pierwszą połowę i powrócili w drugiej połowie, a więc on [Conte] radzi sobie dobrze.

Na temat komentarzy Mourinho…

– Słuchaj, nie czytałem książki [w której opublikowali komentarze] i zdecydowanie nie będę jej czytał. Nie będę się do tego odnosił. Rozmawiam o piłce i to wszystko. Nie jestem w trybie destrukcji, nigdy [nie byłem]. Jestem bardziej konstruktywny i nie mogę czytać komentarzy, ponieważ skupiam się na jutrzejszym meczu i jak będziemy chcieli grać w piłkę.

– Nie specjalnie chcę to komentować, ponieważ gramy z Chelsea. Nie mam z nikim personalnych problemów. Respektuje każdego w naszej grze i nie poczuwam się, aby komentować inne drużyny. Czasami powiem co myślę, ale to jest częścią tego, kim jestem.

– To nie ma nic wspólnego z naszą jutrzejszą grą. Personalnie jestem skupiony na dobrym wykonywaniu mojej pracy i respektowaniu każdego.

Na temat tego, czy musimy czekać teraz na jego książkę …

– Tego nie wiem, możliwe, iż stworzę książkę pewnego dnia, ale na razie nie jestem na to gotowy!

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Rozlosowano grupy Ligi Europy 2017/2018

W fazie grupowej Ligi Europy wystąpi 48 klubów, które zostały przydzielone do 12 grup: po ...

Dodaj komentarz

albo