Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Trener o zawodniku / Wenger – Jak Theo oraz Hector się udoskonalili

Wenger – Jak Theo oraz Hector się udoskonalili

Po tym, jak cała drużyna pokazała, na co ich stać stało się niezwykle trudno Bossowi wybrać indywidualności, które mógłby szczególnie wyróżnić.

Jednak Arsene Wenger wyróżnił ze swojego składu Hectora Bellerina oraz Theo Walcotta po ich występie, w których to Arsenal pokonał Chelsea 3-0.

– Wierze w to absolutnie, iż Hector dorasta z każdym spotkaniem – powiedział manager. Jest niebezpieczny, kiedy jest wysunięty do przodu, ale również dużo się uczy w defensywie.

– Może również pokryć cofniętego środkowego zawodnika, a to jest to co na samym początku nie potrafił zrobić. Jest inteligentnym chłopcem i myślę, że będzie zawodnikiem z najwyższej półki

– [Theo] był 90 procent na przodzie i 10 procent w defensywie – dzisiaj był 50 na 50 procent i zrobił robotę w obu strefach z poświęceniem.

– Zawsze czułem, że jest w tym chłopcu jest charakter i inteligencja. To był wielki cios dla niego, iż nie pojechał na Euro.

– Rozmawiałem z nim na temat rozczarowania z powodu, iż nie pojechał z reprezentacją Anglii. Theo Walcott to specjalny przypadek. W wieku 16 lat był w reprezentacji Anglii w mistrzostwach świata w 2006 roku – teraz mamy 2016 rok, a on dalej nie zagrał w mistrzostwach świata.

– Wydoroślał, kiedy jako zawodnik przetrwał takie rozczarowanie po tym, jak zostało mu to obiecane w wieku 16 lat oraz w sposób, w jaki sobie poradził z taką sytuacją. Zawsze czułem, że jest coś w nim specjalnego.

Podczas kiedy Wenger delektował się sposobem, z jakim drużyna potraktowała Chelsea, dalej czuje, iż drużyna dorasta i może więcej.

– Dalej pozostało nam dużo więcej do zrobienia – w solidności naszej obrony, w naszym poruszaniu się z piłką oraz bez niej – powiedział. Nasza presja nie jest zawsze perfekcyjna.

– Co jest niesamowite w życiu to jak energia grupy ludzi może oscylować. Nikt nie może poskromić podtrzymania tej energii w grupie wiec zawodnicy muszą również się tym zaopiekować.

 

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Arsene Wenger

Wenger – Lacazette i Giroud dają nam różnorodność w ataku

Główka Olivier Giroud dała nam zwycięski wynik 4-3 nad Leicester City w pierwszą noc kampanii ...

Dodaj komentarz

albo