Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Wenger: Iwobi ma jakość, wizje oraz ruchy

Wenger: Iwobi ma jakość, wizje oraz ruchy

Alex Iwobi odegrał kluczową rolę podczas sobotniego południe w utrzymaniu wyniku 4-1 dla Arsenalu w meczu przeciwko Hull City w rozgrywkach Premier. Oto co manager miał do powiedzenia:

Na temat Iwobiego …

– Rozpocząłem z nim w ostatnim roku, ponieważ zauważyłem w nim, że ma jakość wizji, jakość podawania i pójścia w swoim ruchem. Potrafi przełamać linie swoim podaniem, jak również przejściem indywidualnym, wiec ma dużo w zanadrzu. Patrząc na całokształt ma tylko 20 lat wiec możesz zobaczyć, że teraz zdobył pewność siebie. Może ograć więcej ludzi i nabrał również większej mocy. To jest interesujące co dokonał.

Na temat Theo Walcotta …

– Powolutku tam dociera. Nie jest jeszcze kompletnie gotowy fizycznie, ale dzisiaj czułem, iż w drugiej połowie był lepszy niż w pierwszej. Ma interesującą dla nas jakość. Przedziera się przez wielu zawodników, aby dotrzeć do piłki i jest jednym z tych zawodników, którzy są bardzo niebezpieczni z powodu jakości jego biegów i jego recepcji. Myślę, że dzisiaj w pierwszej połowie miał wpływ na piłkę. Udało mu się uzyskać jedną bramkę wiec jest skuteczny i to jest to, czego chcesz.

Na temat wiary w Theo…

– Tak mam, ponieważ widzę na całokształt zbilansowania drużyny. Tak jak wam powiedziałem, potrzebujemy zawodników, którzy potrafią przedrzeć się przez obrońców, a on potrafi to dobrze wykonać. Kiedy Sanchez gra na przodzie, on lubi dochodzić do piłki. Mieć kogoś, kto będzie z tyłu i w tym samym momencie pomóc nam, aby mieć więcej opcji.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo