Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi przedmeczowe / To powinno dać przedsmak naszym zawodnikom

To powinno dać przedsmak naszym zawodnikom

Arsène Wenger po wygranym 3-0 spotkaniu przeciwko Chelsea, powiedział, iż to zwycięstwo powinno dać zawodnikom „apetyt na więcej” tego, co ma przyjść w następnych miesiącach.

Arsenal pokazał niesamowite przedstawienie pokonując swoich londyńskich rywali dzięki bramkom Alexisa, Theo Walcotta oraz Mesuta Ozila.

– Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem, ponieważ stworzyliśmy jakość piłki nożnej, którą chcieliśmy stworzyć – powiedział Wenger dla Arsenal Player. Jeżeli bym ci to powiedział przed spotkaniem, wszyscy by się podpisali.

– To dlatego wszyscy kochamy tę grę – ponieważ to może ci dać tego typu spektakl, który chcesz zobaczyć. To powinno nam dać przedsmak, aby chcieć więcej i miejmy nadzieje, że tak będzie.

– Intensywność [występ] była troszkę połączona z wiarą. Gdy masz wątpliwości w głowie wtedy jesteś niezdecydowany. To czułem w meczu przeciwko Southampton. Zrekompensowaliśmy to dobrze w meczu przeciwko Hull, Nottingham Forest i ponownie tutaj.

Wenger okrzyknął dobry występ Walcotta i powtórzył swoje przekonanie, iż Angielski zawodnik jest gotowy na dużą kampanię.

– Jest przekonany, robi swoją robotę ofensywnie i defensywnie i jest nadal niebezpieczny – powiedział manager. Podoba mi się to, co robi w tym momencie.

– Jest inteligentnym zawodnikiem z silnym charakterem. Powiedziałem ci to przed startem sezonu, iż zobaczymy w tym roku innego Walcotta.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Arsene Wenger, Laurent Koscielny

Koscielny – zbudował mnóstwo ludzi, takich jak ja

Arsene Wenger był relatywnie nieznany fanom angielskiej piłki nożnej, kiedy objął stanowisko managera w 1996 ...

Dodaj komentarz

albo