Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Raporty zdrowotne / Raport zdrowotny przed meczem z Chelsea

Raport zdrowotny przed meczem z Chelsea

Wiadomości o drużynie: Najnowsze wiadomości o Giroud i Ramseyu

W sobotni wieczór będziemy gospodarzami w spotkaniu przeciwko Chelsea. Arsene Wenger przekazał nam informacje dotyczące drużyny. Oto co powiedział:

Na temat drużyny…

– Nie mamy żadnych nowych kontuzji. Olivier Giroud miał testy i zobaczymy czy będziemy mogli go zaangażować [w sobotę]. Miał dobre treningowe sesje [w czwartek] wiec jest jedynym, który mógłby powrócić.

Na temat Ramseya …

– Aaron Ramsey dalej męczy się ze swoim ścięgnem udowym i myślę, że nie będzie gotowy w następnym meczu przeciwko Basel albo na Burnley, wiec przed przerwą nie będzie dostępny.

– Nie jest kompletnie uwolniony w jego umyśle, aby dojść kompletnie, wiec zatrzymujemy go za każdym razem, kiedy odczuwa ból. W ostatnich dniach jest na odwyku i jak długo nie będzie się czuł kompletnie komfortowo nie będziemy go pchać.

Na temat tego, czy będzie dostępny, aby wykonać zobowiązanie w stosunku do reprezentacji Walii.

– Nie sądzę.

Na temat wcześniejszego powrotu Giroud …

– Troszeczkę tak, ponieważ myślałem, że on nie będzie dostępny [na spotkanie z Chelsea] Zobaczymy jednak jak sobie poradzi po dzisiejszej sesji treningowej.

Na temat zaplanowanego powrotu Ramseya …

– Mieliśmy kilka rozczarowań, ponieważ był blisko, aby ponownie dołączyć, ale za każdym razem nie był całkowicie gotowy. To nie jest fer, ale musimy być na niego uważni.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Arsene Wenger

Wenger – W tym sezonie mamy więcej gotowych zawodników

Podróżowaliśmy do Sydney, Szanghaju, Beijing i Emirates Stadium jednak najtrudniejszym testem przed sezonem bez wątpienia ...

Dodaj komentarz

albo