Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Nieobecność Zlatana nie osłabia PSG

Nieobecność Zlatana nie osłabia PSG

Dwa lata temu Hector Bellerin miał swój debiut w Champions League przeciwko Borussi Dortmund – był to chrzest bojowy dla młodego zawodnika.

Teraz jest jednym z najbardziej ekscytujących młodych zawodników w Europie. We wtorkowy wieczór Bellerin będzie walczył przeciwko innemu wszechstronnie utalentowanemu zespołowi, czyli Paris Saint-Germain.

Hiszpan nie będzie musiał się martwić Zlatanem Ibrahimoviczem, który w te wakacje opuścił PSG na rzecz Manchesteru United. Bellerin nie mysli jednak, iż przeciwnik Arsenalu stał się przez to słabszy.

– Myślę, że klub ma wielu dobrych zawodników. Nie sądze, że to będzie to miało na nich wpływ

– W tej chwili mają naprawdę silną trójkę z przodu, a każdy, kto będzie grał z przodu będzie niebezpieczny. Będziemy się z nimi mierzyć tak jakby on grał. Drużyna jest na to gotowa.

Angel di Maria jest jednym z najsilniejszych w tej trójce, a Bellerin miał okazje zagrać przeciw niemu w meczu z Manchesterem United w FA Cup w 2014.

– Pamiętam to spotkanie – powiedział. Grał na przeciwnej stronie – ja po swojej miałem Ashleya Young Wiem, że potrafi zaskoczyć, ma dobrą lewą nogę i będzie ciężko się przed nim bronić, ale graliśmy z wieloma najlepszymi zawodnikami Ktokolwiek to będzie jesteśmy gotowi.

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Jeden komentarz

  1. Według mnie to będzie ciężej, niż wtedy co byłby Zlatan. Oczywiście Zlatan to świetni zawodnik i Zlatan = PSG a właściwie PSG = Zlatan :P. Przygotować tak młodego i jeszcze nie dość doświadczonego Hectora będzie ciężkim zadaniem.

Dodaj komentarz

albo