Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Mustafi, Lucas i mój skład

Mustafi, Lucas i mój skład

Arsène Wenger wierzy w to, iż niedawne zakupy w tym okienku transferowym są ostatnimi puzzlami w układance, aby zdobyć tytuł na wszystkich frontach tego sezonu.

Shkodran Mustafi i Lucas zostali przeniesieni do klubu pod koniec okienka transferowego i według managera Kanonierów w tej chwili posiada „najbardziej dojrzały skład od długiego czasu”.

– Zakorzenili się bardzo szybko i bardzo dobrze, wiec prawdziwy test przejdą podczas meczów.

– Zobaczymy i dowiemy się tego już wkrótce, ale ich treningi wyglądają obiecująco. Przynajmniej na treningach pokazują swoja jakość i skupienie, a tego od nich oczekujemy wiec jestem zadowolony.

– Zrobiliśmy [pozyskanie zawodników] to dosyć wcześnie porównując do innych klubów, ponieważ skończyliśmy naszą pracę w sobotę, a ostatni dzień transferowy był w środę. Było to wcześniej niż się tego spodziewałem, ponieważ w sobotni poranek wszystko odbywało się to bardzo szybko, ale nie spodziewaliśmy się, że będzie to aż tak szybko.

– Przynieśli do nas wartość dodatnią. Mustafi to młody cofnięty pomocnik, a już ma za sobą doświadczenie międzynarodowe. Lucas jest interesującym wszechstronnym napastnikiem. Potrafi grać na flankach, jak i w środku. Strzela bramki i potrafi zdobywać asysty. Ze strony takiej jak ja lubię grać to daje bardzo interesujące możliwości.

– Powiem, że jest to najbardziej dojrzały skład od długiego czasu, ponieważ składa się z mężczyzn – powiedział Wenger. Nie składa się z 19 bądź 20 latków, ale z 24,27,28 latków, a to sprawia, że zespół jest dosyć dojrzały.

– Po raz pierwszy od długiego czasu mam drużynę, o której mogę powiedzieć, że są mężczyznami, którzy są gotowi dać radę. Musimy pokazać, że jesteśmy wystarczająco dobrzy, aby pokonać każdego.

– Zawsze wierzyłem w to, że mamy szanse, nawet kiedy mieliśmy młodych zawodników. Na pewno nie mieliśmy przez dłuższy czas takich zawodników, którzy mają wystarczająco doświadczenia, aby dać radę.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo