Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z innego boiska / Krystian Bielik – Każdy był jak wojownik

Krystian Bielik – Każdy był jak wojownik

Krystian Bielik ponownie pokazał co potrafi tym samym pokazał swoje serce w walce w defensywie podczas piątkowego meczu z Derby County na St George’s Park. Dla przypomnienia The Gunners wygrali ten mecz 1-3.

Oto co powiedział Krystian dla Arsenal.com po ostatnim gwizdku.

Na temat zwycięstwa…

– To był dobry wieczór dla każdego z nas. Potrzebowaliśmy tych punktów. To jest nasz czwarty mecz i właśnie zdobyliśmy trzy punkty. Nasze pierwsze trzy mecze nie były najlepsze, ale teraz jesteśmy naprawdę szczęśliwi. Przybyliśmy tutaj i wiedzieliśmy, że dzisiaj wieczorem musimy wygrać. Teraz mamy więcej pewności siebie. Następny mecz będzie we wtorek w UEFA Youth League przeciwko PSG. Ten mecz jest za nami i teraz myślimy tylko i wyłącznie o PSG.

Na temat tego, jak ważne było to zwycięstwo.

– To było bardzo ważne, ponieważ to było czwarte spotkanie i właśnie w czwartym spotkaniu udało się wygrać. Jesteśmy teraz pewni siebie, potrzebowaliśmy tego zwycięstwa. Będziemy szli dalej pracując ciężko i powrócimy. Będziemy myśleć o następnym spotkaniu.

Na temat tego, czy cała drużyna dobrze się spisała.

– Myślę, że to jest pierwszy mecz gdzie każdy był jak wojownik i każdy był wielkim człowiekiem. Dzisiaj pokazaliśmy wszystkim, że jesteśmy naprawdę mocną drużyną i możemy właściwie pokonać każdego. Nasza pewność siebie jest teraz większa i jestem naprawdę szczęśliwy.

Na temat utracenia czystego konta…

– Nie sądzę, aby był tam rzut karny, ale sędzia zadecydował inaczej. Szkoda. Za każdym razem jest dobrze, kiedy jesteś obrońcą i utrzymasz czystą kartę, ale najważniejsze jest to, że są trzy punkty.

Ma temat jego gry…

– To było moje drugie spotkanie, ponieważ nie grałem w pierwszych dwóch spotkaniach. Czuje się naprawdę dobrze i czuje, że mam dobrą kondycję. To dobrze, że mam doświadczenie z pierwszego składu. To jest naprawdę ważne. Teraz jestem mocny i czuje się dobrze.

Na temat celu w postaci wygrania ligi…

– Chcemy wygrać każdy mecz, każdy jeden mecz. Jesteśmy Kanonierami i za każdym razem, kiedy wychodzimy na boisko chcemy wygrać. Chcemy kontrolować każde spotkanie. Myślę, że mamy bardzo dobry skład, młody skład oraz że jesteśmy bardzo mocni. Możemy pokonać każdego, wiec będziemy walczyć dalej i ciężko pracować. Wiemy o tym, że musimy ciężko pracować, wiec teraz powracamy do treningów i myślimy o następnym meczu.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Reprezentacja Angli wzywa Chambers’a i Holding’a

Rob Holding i Calum Chambers zostali powołani do reprezentacji Anglii w tegorocznych Mistrzostwach Europy Under-21. ...

Dodaj komentarz

albo